آشنایی با کارچاق‌کن رسانه‌های ضدانقلاب

فرحناز ‌کریمی رابط بین صهیونیست‌ها و برخی از روزنامه‌نگاران ایرانی از مهم‌ترین عوامل راه‌اندازی شبکه‌های رسانه‌ای ضدانقلابی در پروژه‌ی براندازی نرم بنیاد هلندی جاسوسی هیفوس محسوب می‌شود.

چه‌کسانی پشت جعل خبر علیه جلیلی هستند؟

در حالی که بعد از سومین مناظره رشد آرای سعید جلیلی بسیاری از کاندیداها را نگران کرده است، در روزهای اخیر شایعه‌ای از سوی رسانه‌های رقیب منتشر شده است که او با کاندیدای مطلوب آنان ائتلاف کرده است و قصد کناره‌گیری به نفع او را دارد. این خط خبری از سوی رسانه‌های وابسته به جریان هاشمی رفسنجانی هم به شدت دنبال شده است که علاوه بر خط تخریب، خط خبری ائتلاف و انصراف را هم برجسته می‌کنند.

منابع روزنامه‌ای BBC در ایران را بهتر بشناسیم

برخی جریان های داخلی محتواهایی را تولید می کنند که خوراک روزانه بی بی سی است.

بهنود: اصولگرایان نیاز به تقلب نداشتند

مسعود بهنود اعتراف کرد که اصولگرایان برای پیروزی در انتخابات نیاز به تقلب نداشتند.

بهنود:خواهش می‌کنم علیه ما افشاگری نکن!

به سرم افتاد به رعایت عهد قدیم به شما توصیه کنم برای مدتی شما چیزی در وبلاگ ننویسید. سخت است اما یک چند میل جذاب و وسوسه کننده نوشتن در وبلاگ را در خود بکشید.

فتوشاپ، بهنود، توهم، و دیگر هیچ!

آخرین پست وبلاگ «مسعود بهنود» با عنوان «مجلس ارزشی» حاوی عکسی از صحن علنی مجلس شورای اسلامی است که در آن چهره‌ی عصبانی «مهدی کوچک‌زاده» و حرکتی حاکی از بی‌ادبی وی دیده می‌شود. اما با یک جستجوی ساده جعلی‌بودن آن آشکار می‌شود. این عکس، یکی دیگر از شیطنت‌های وبلاگی «فرورتیش رضوانیه» خبرنگار سابق همشهری مسافر است!

پروژه گلف 2000

آنها می‌دانند که یک فرد رسانه‌ای علاقه به مطرح شدن دارد چه از طریق مصاحبه و گفت‌وگو با نشریات و رسانه‌های گوناگون. روشهای جذب افراد مختلف است و بستگی به نقاط ضعف آنها دارد. جذب برخی بر اساس مسائل مالی صورت می‌گیرد و یا از طریق مسائل جنسی و ارتباط جنسی مخالف جذب این سازمانها می‌شوند اما روش مالی برای جذب افراد در ایران کاربرد بیشتری داشته است. در این میان NGOها نقش مهم و به نوعی محلل در این خصوص بازی می‌کنند. NGOهایی که منابع مالی شان از خارج کشور تأمین می‌شود به گونه‌ای به آنها پول تزریق می‌شود که قابل بررسی نیست.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.