هنر انقلابی باید برای مخاطب عام باشد

ده نمکی با انتقاد از فصلی بودن نشریه‌های انقلابی گفت: دلیل اصلی فصلی بودن نشریه‌ها حمایت‌های مقطعی سازمان‌ها از این نشریه‌ها است به گونه‌ای که در صورت حمایت نکردن سازمان‌ها تولید نشریه نیز متوقف می‌شود.

معراجی‌ها در نمایش خانگی به تیراژ دوم رسید

براساس این گزارش در تیراژ اول این فیلم سینمایی حدود نیم میلیون نسخه با قیمت 2500 تومان وارد شبکه توزیع خانگی شد که به علت تقاضای مخاطبان به صورت مجدد در دوره جدید و در تیراژ دوم منتشر خواهد شد.

سکوت تهیه کننده «معراجی‌ها» شکست

خانواده هایی که پدر خود را در راه اعتلای فرهنگ جهاد و شهادت از دست داده اند اما هنوز نه تنها پدران آنها شهید محسوب نشده اند بلکه تکلیف پرونده آنها هم مشخص نیست.

مشروح گفتگوی خواندنی جيرانی‌ و ده‌نمکی

محتوا و فیلم‌نامه به نظر من ما به‌شدت در سینمایمان فقر داریم و علیرغم اینکه پتانسیل ما در بخش بازیگری خیلی قوی هست، در بخش حتی کارگردانی قوی هست، ولی در مضمون به نظر من ضعف زیادی دارد و اگر در مضمون اتفاق جدیدی نیفتد، نمی‌تواند با رسانه‌های جدید رقابت کند.

اکبر عبدی در «رسوایی 2» بازی می‌کند

مسعود ده نمکی کارگردان و تهیه‌کننده سینما که این روزها فیلم سینمایی «معراجی ها» را در سینماهای کشور روی پرده دارد در حال نگارش فیلمنامه جدیدی است که می‌توان آن را ادامه فیلم سینمایی «رسوایی» دانست؛ مساله‌ای که خودش هم در یک برنامه تلویزیونی بدان اشاره کرد.

اوشین در پادگان

نکته جالبش اینجا بود که تلویزیون قدیمی گردان به‌طور خودکار گزینشی عمل می‌کرد و صحنه‌هایی که زن درآن بود را سیاه و سفید پخش می‌کرد، اولش همه فکر کردند کسی آنتن تلویزیون را دستکاری می‌کند اما در واقع نقص فنی تلویزیون باعث این اتفاق می‌شد و بعضی وقت‌ها خود به خود رنگ تصویر می‌رفت. حالا شانس این پاسدار وظیفه‌ها، صحنه‌هایی که اوشین در آن بود سیاه و سفید می‌شد!!

ده‌نمکی: فیلمسازی در حاشیه کارهایم قرار می‌گیرد

مرا از در که می‌زنند، دو باره از پنجره وارد فضای مبارزه می‌شوم. فکر نکنید جریان‌سازی و درست کردن گروه‌هایی مثل حزب‌الله حتی انصار و گروه‌های آن طوری که خودشان می‌دانند و روزی در خاطراتم با مدرک منتشر خواهم کرد، چه تاوان‌هایی حتی در بین خود بچه حزب‌اللهی‌ها برای ما داشت. حقیقت امر این است که در همان جریان حزب‌اللهی‌ها هم برتابیده نمی‌شدم و به‌نوعی احساس می‌کردم دیگر نباید در این جمع باشم و این جمع‌ها ترمز مرا می‌گیرند.

معراجی‌ها به مرز 6 میلیارد نزدیک شد

«معراجی‌ها» به مرز 6 میلیارد فروش نزدیک شد و «چ» در آستانه دست‌یابی به فروش ۲ میلیاردی قرار گرفت. «خط ویژه» ساخته مصطفی کیایی نیز که گویا تازه دارد مخاطبانش را پیدا می‌کند، تا پایان روز پنجشنبه به فروش یک ‌و ‌نیم میلیاردی رسید. در ادامه فروش فیلم‌های اکران نوروزی ، فیلم سینمایی «معراجی‌ها» ساخته مسعود […]

چپ، راست، کارگزار علیه ده‌نمکی

احساس می‌کنم بچه‌های ما هم غریبه‌نواز شده‌اند. اپوزیسیون نواز شده‌اند. انگار این دعو نظام به همه تسری کرده که به اسم جذب حداکثری نیروهای خود را نادیده می‌گیرد و در حالی که میلیاردها تومان برای جذب آدم‌هایی که پز اپوزیسیون می‌گیرند هزینه می‌کند، حاضر نیست دست محبت بر سر نیروهای خودی بکشد. امروز رسانه‌های اصولگرا حاضرند حرف‌های انقلاب را با سطحی پایین‌تر از زبان غیر بشنوند اما از خودی‌ها چیزی در نیاید.

در ایران افراد به حوزه فرهنگ نگاه کاسب کارانه دارند

کارگردان «اخراجی ها» با بیان اینکه قطعا نگرانی هایی که در اول انقلاب وجود داشته باید ادامه پیدا کند، بیان داشت: متاسفانه کسانی که مردم را دعوت به اسلام و انجام کارهای مرتبط با آن می کردند، خودشان به حرف شان عمل نکرده‌اند و همین باعث شده که ایران به جامعه کوچک اروپایی تبدیل شود.