رجوی: ‌زن ناموس تو نیست، من ناموس توام

گروهک منافقین که در دوران انقلاب فعالیت مرموز و ارتجاعی داشتند بعد از انقلاب اسلامی کم کم با تحرکات انحرافی توسط افکار عمومی مردم ایران ترد شدند. این گروهک که بعدها در جنگ تحمیلی عراق علیه ایران همدست صدام شد و به ایران حمله کرد کم کم دچار استحاله درونی شد و هر روز از لحاظ فکری مضمحل شد.

کاریکاتور: منافقین به داعش پیوستند

گروهک منافقین به داعش پیوست

سرنوشت مشترک ۲ تروریست

قاتلان و ظالمان مثل صدام ، رجوی ، البغدادی و الدوری ها می آیند و می روند و فقط در کارنامه زندگی خود قتل و خون ریزی و خیانت و تجاوز به زنان و دختران و کشتن کودکان و پیران و تخریب منازل مردم و بدبختی به ارث می گذارند .

شهید لاجوردی به سعید حجاریان:«شما از مسعود رجوی هم خطرناک‌ترید»

کتاب «پرونده مسکوت» حاوی اطلاعات، اسناد و تمام ابعاد انفجار پیرامون پرونده نخست وزیری در سال 60 از سوی انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی منتشر شد.

فیلم: مستند «در آغوش یاران» + دانلود

مستند «در آغوش یاران» با افشای جزئیات تکان دهنده‌ای از فساد و سوء استفاده جنسی توسط فرقه مسعود رجوی، پشت پرده های جدیدی از توحش و تجاوز سازمان منافقین را به تصویر می‌کشد.

بیراهه‌ای‌که بازرگان برای‌فرزندان ناخلفش‌گشود

مهدی بازرگان تلاش می‌نمود تا میان راهی که انبیا رفتند و راهی که بشر و علم جدید می‌رود، این‌همانی ایجاد کند. مجاهدین خلق، این اندیشه‌ی مهدی بازرگان را وام گرفتند و برآن شدند که مارکسیسم و آرای مارکس و لنین نیز همان راه انبیاست.

ناگفته‌های عضو سابق منافقین از رجوی‌ها

مریم سنجابی گفت: در طول ۲۷ سال گذشته مستمراً رجوی هر سال وعده پیروزی داد و هر سال می‌گفت سال سرنگونی رژیم ایران است.

رجوی چگونه دانشجویان را فریب می‌داد؟

منافقین تحت پوشش حمایت از بیکاران، فقرا و دموکراسی و . . . افراد را جذب می کنند. آنها فضا را بسیار برای ما سیاه نشان می دادند ولی وقتی من از پاریس به تهران آمدم، دیدم که تهران حتی از پاریس هم زیباتر و با جاذبه تر است.

ارتباطات رجوی در آمریکا چگونه شکل می‌گیرد؟

مهمترین وظیفه‌ای که به داعی‌السلام محول شده، ارتباط با شخصیت‌های سیاسی جنگ‌طلب آمریکایی و متقاعد کردن برخی نماینده‌های تندروی آمریکایی برای حمله نظامی به ایران است.

آقای دکتر! شما «آلنده» ایران هستید نه پینوشه

چنانکه در یکی از نخستین دیدارها نیز به عرض رساندم این است که هیچ کدام از حضرات را یارای حذف رسمی شما نیست چرا که خود به طور مضاعف متضرر خواهند شد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.