پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

ادای احترام جالب فراستی به ۲۳ نفر

مسعودفراستی:۲۳ نفر بهترین فیلم جنگی بعد از جنگ است

فراستی امشب با «بزرگ‌راه همت» می آید

پنجمین قسمت از مجموعه مستند تلویزیونی «بزرگ‌راه همت» با عنوان «رگ»، امشب روی آنتن شبکه افق خواهد رفت. مسعود فراستی، منتقد سینما نیز میهمان ویژه این قسمت خواهد بود.

جشنواره فیلم «سماء» کلید خورد

آیین گشایش نخستین جشنواره فیلم کوتاه «سماء» در حالی برگزار شد که بخش ویژه مراسم به تجلیل از رسول ملاقلی پور اختصاص داشت.

سینمای ایران اخته و بی اثر است‎

منتقد سینمای ایران، در جلسه نقد و بررسی فیلم ضد اسلامی تک تیرانداز آمریکایی، با بیان این که برای سینمای ایران که تا این میزان اخته و بی اثر است، متأسفم گفت: شهیدان تا سال های سال برای ما تاریخ هستند و آمریکایی‌ها اگر یک صدم این ها را داشتند مغزها را بمباران می‌کردند.

ایران برگر ناتوانی یا توهین ‎؟

ایران برگر، فیلم بدی است؛ بسیار بد. از یک فیلمساز معتبر و محترم. یک کمدی سخیف است که اجتماعی می‌نماید، که نیست.

«فرهاد» واسطه آشنایی آوینی با امام بود

مریم امینی درباره نحوه آشنایی شهید سیدمرتضی آوینی با امام خمینی (ره) گفت: اولین ارتباط آقا مرتضی با حضرت امام از طریق نواری بود که آقای فرهاد مهراد درباره شکست حکومت نظامی به ما دادند.

فراستی از «سینما کلاسیک» می‌گوید

مسعود فراستی با اشاره به نقد و تحلیل صد فیلم برتر تاریخ سینما در برنامه «سینما کلاسیک» عنوان کرد که سینما اساسا یعنی سینمای کلاسیک و اگر کسی می‌خواهد سینما را یاد بگیرد و یا حتی به شکلی مردن فیلم بسازد باید به این سینما نگاه کند.

فراستی در دومین‌مجله‌تصویری دریچه+دانلود

«گفت‌وگوی ماهِ» این شماره هم شامل گفت‌وگویی اختصاصی با «مسعود فراستی» است. فراستی با حضور در استودیوی «دریچه»، به بررسی «جشنوارۀ فجر» و «وضعیت سینمای ایران» پرداخته است.

فراستی: پول دولتی فیلمساز را فاسد می‌کند

کسانی که به مردم و انقلاب اعتقاد دارند نباید از ساخت فیلم‌های مخالف موضعشان بترسند چرا که اگر سینمای خصوصی راه رفتن بلد شود، مردم فیلم ضد‌ارزشی را خودشان پس می‌زنند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.