جشنواره شراب در چین و خشم مسلمانان

برگزاری جشن شراب در ماه رمضان خشم و اعتراض مسلمانان چینی را برانگیخته است.

فرق بین مسلمان و مومن چیست؟

مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی به این پرسش که «فرق بین مسلمان و مومن در چیست؟» پاسخ داده است.

نسبت میان زیبایی و خوبی نزد حکما چیست

زیبایی یا خوبی ارادی همه امور ارادی انسانی اعم از افکار، علوم، اخلاق و اعمال است.

حقوق بشر نباید استثنا داشته باشد

توهین، اقدام خشونت‌آمیز و قتل به نام مذهب یا علیه مذهب به هیچ عنوان قابل توجیه نیست. بی‌توجهی رسانه‌های امریکا به کشته شدن سه جوان دانشجوی مسلمان و عادی جلوه‌ دادن آن تبعیض است و نشان می‌دهد رویکرد حقوق بشری استثناهایی نیز دارد و با دوگانگی همراه است.

در آمریکا تیراندازی و تروریسم چگونه تقسیم‌بندی می‌شود؟

کاربران شبکه‌های اجتماعی به بهانه کشته شدن سه جوان مسلمان در جنایت چپل‌هیل آمریکا، سکوت رسانه‌های غرب را به باد انتقاد گرفته‌اند و با تصاویر و ادبیات متفاوت و متنوع، به سهم خود سکوت رسانه‌ای را شکسته‌اند.

جیغ بنفش در «شارلی ابدو» پاریس

همه چیز عادی است. اتفاقی نیفتاده است. یک جوان آمریکایی که لابد روانی است، فقط سه دانشجوی مسلمان را به ضرب گلوله کشته است. تازه عروس و دامادی که قربانی نژادپرستی شدند، اما هیچ رسانه‌ای خم به ابرو نیاورد.

توزیع ترجمه آلمانی قرآن در خیابان‌های برلین

گروهی از جوانان مسلمان آلمانی در خیابان‌های اصلی برلین، ترجمه کتاب مقدس قرآن کریم به زبان آلمانی را به شهروندان این کشور اهداء کردند.

عامل اصلی فعالیت‌های تروریستی در غرب

مهاجرین مسلمان در اثر تبعیض‌های شدید اجتماعی، عطای زندگی مرفه در کشورهای غربی را به لقای آن بخشیده و با رضایت خویش جذب گروه‌های افراطی و تکفیری می‌شوند و در کمال تعجب همگان،تحمل شرایط جنگی را به زندگی در شهرهای مدرن اروپایی ترجیح می‌دهند.

اروپا چه تعداد مسلمان دارد؟

حجت الاسلام رمضانی گفت: وجود بیش از پنجاه میلیون مسلمان در اروپا، یک حقیقت است که به‌ناچار اشخاص مغرض را در برابر این واقعیت خاضع خواهد ساخت.

برخی از برخورد سپاه با فساد می‌ترسند 

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با انتقاد از اقدام وقیحانه سایت خبرآنلاین در توهین به سپاه، گفت: آقای معاون مطبوعاتی! شما از فساد سپاه نمی‌ترسید، بلکه از برخورد سپاه با فساد سیاسی و اقتصادی می‌ترسید.