اسلام و مسیحیت هر دو به‌دنبال صلح هستند

رهبر ارامنه حوزه سیلیسی لبنان گفت: امروز به وضوح می‌بینیم که صلحی در خاورمیانه وجود ندارد چراکه عدالت در مورد فلسطین رعایت نشده است و برای ایجاد صلح واقعی در خاورمیانه حتما باید با عدالت در مورد مردم فلسطین برخورد شود.

جدیدترین روش برای رساندن پیام رهبری+تصاویر

جدیدترین اقدام کاربران فضای مجازی برای انتشار پیام رهبری با اشاره به پرسش رهبر انقلاب از جوانان اروپا و آمریکای شمالی با این عنوان که «آیا تاکنون خود مستقیماً به قرآن مسلمانان مراجعه کرده‌اید؟» صورت گرفت.

رنجی که مسلمانان چين می‌برند

گزارش‌های حاکی از ترور و حمله و آشوب در ايالت سين‌کيانگ چين رو به افزايش نهاده و به رغم شکايت اقليت اويغورهای مسلمان از تبعيض دينی و فرهنگی و اجتماعی، مقامات چينی همواره مسئوليت کلی خشونت‌ها را به گردن تروريست‌های ناشناس می‌اندازند.

اسلام دین افراط و تفریط نیست

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: رگه‎های اندیشه داعش و تکفیری‎ها را باید در اندیشه صهپیونیست‎ها جستجو کرد.

کشیش هتاک آمریکایی،سیب‌زمینی‌فروش شد

کشیش آمریکایی هتاک که چندین مرتبه به قرآن کریم اهانت کرده و اقدام به سوزاندن آن کرده بود، هم‌اکنون در فروشگاهی در فلوریدا به فروختن سیب‌زمینی سرخ کرده اشتغال دارد.

داعش: نماد تکامل‌یافته توحش القاعده

از نقاط اشتراک القاعده و داعش می‌توان به این موارد اشاره کرد: هر دو به نفع ایالات متحده آمریکا در حال پیکار و خونریزی در میان مسلمانان هستند. برای هیچ‌کدام رژیم صهیونیستی به‌عنوان غاصب فلسطین اولویت ندارد و در هیچ‌جا در این مورد سخنی نگفته‌اند.

«مبانی فهم کلام خدا» به چاپ دوم رسید

چاپ دوم کتاب «مبانی فهم کلام خدا» نوشته محمد عینی زاده موحد از سوی انتشارات سروش از امروز روانه بازار نشر شد.

افزایش نگران‌کننده فرار مسلمانان از میانمار

فرار مسلمانان روهینگیایی از میانمار به کشورهای دیگر طی هفته‌های اخیر به شکل نگران‌کننده‌ای افزایش یافته است.

موج گسترده اسلام‌هراسی در رسانه‌های یونان

رسانه‌ها و مطبوعات یونان، با ادعای حمایت مسلمانان مقیم این کشور از گروهک‌های تروریستی، مردم این کشور را علیه مسلمانان تحریک می‌کنند.

تخریب مساجد توسط سگ نجس منطقه

یک کارشناس حوزه مسجد با اشاره به تخریب 200 مسجد در نوار غزه تعبیر مقام معظم رهبری در خصوص سگ نجس منطقه را درست و به جا دانست.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.