یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹

مسلمانان انگلیس قربانی اسلام هراسی

با قانون وضع کردن نمی شود جلوی رادیکال شدن جوانان مسلمان در بریتانیا را گرفت، حداقل تا وقتی که عده ای از اهالی رسانه و سیاستمداران این کشور همیشه تمایل دارند نیمه خالی لیوان را ببینند و مسلمین این کشور اروپایی را مشتی تروریست بدانند، هیچ گره ای از کار مبارزه با تروریسم باز نمی شود.

«محمد» محبوبترین نام برای نوزادان بریتانیایی

براساس آمار منتشر شده توسط دفتر آمار ملی بریتانیا، نام محمد، پیامبر اسلام (ص) در صدر نامهای محبوب نوزادان تازه متولد شده در انگلستان و ولز بوده است.

پارلمان مسلمانان بریتانیا از آغاز تا امروز

گسترش حضور توانمند مسلمانان در بریتانیا بر پایه تابعیت عمومی، ایجاد توافق در مسائل اساسی میان مسلمانان، تعیین اهداف جامعة مسلمانان، بهبود وضع اقتصادی و اجتماعی مسلمانان انگلیس و بسیج کردن منابع انسانی، معنوی و مادی جامعه اسلامی در خدمت به جامعه مسلمانان و اسلام از اهداف تشکیل پارلمان مسلمانان انگلستان است.

توزیع هزار «رز سفید» همراه با احادیث نبوی(ص) در انگلیس

دختران مسلمان انگلیس برای نشان دادن دفاع خود از پیامبر اکرم(ص)، یک هزار رز سفید را به همراه احادیث نبوی(ص) در میان غیر مسلمانان توزیع می کنند.

ترجمه قرآن عامل اصلی گسترش اسلام در جهان

پیشرفت اسلام در کشورهای فرانسه، آلمان، انگلیس، اسپانیا، دانمارک، هلند و آمریکا به قدری چشمگیر شده است که محققان در فاصله زمانی کوتاه آمار این رشد را در کشورهای مختلف اعلام می کنند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.