اذان زیبای بازیگر هالیوود +فیلم

«بن یوسف» بازیگر هالیوود، از جمله بازیگران مسلمانی است که با وجود کار در سینمای آمریکا، نه تنها به مسلمان بودنش می‌بالد بلکه در ماه‌های رمضان در مساجد و حتی گاه در کلیساها بانگ اذان سر می‌دهد.

یک نظرسنجی؛ اسلام به‌عنوان قانون رسمی

تازه ترین بررسی و تحقیق انجام شده نشان می دهد که اکثریت مسلمانان جهان خواستار این مساله هستند که قوانین اسلامی به عنوان قانون رسمی در کشورهای آنان مبنای عمل و اجرا قرار گیرد.

مسلمانان کانادا به اردوی جهادی می‎روند

گروهی از مسلمانان کانادا با هدف تبلیغ ارزش‎های اسلامی و رفع تصورات غلط درباره اسلام، غذای رایگان در اختیار شهروندان فقیر ادمونتون کانادا قرار داده و مشکلات آنها را برطرف می کنند.

برنده اصلی ۱۱ سپتامبر

به دنبال حملات 11 سپتامبر اریل شارون شادمانه گفت، می تواند ریش این مرد، یاسر عرفات، را بتراشد و کلاه یهودی بر سر وی بگذارد و او را به هر کاری وادارد.

شعر: آقا برای روزه‌ی مهموم، گریه کرد…

مردم میان سیل، ز کف داده زندگی / هر آن چه رشته بود، تمامی غبار شد / وقتی که یک شبه همه هستی به باد رفت / آواره شد، فقیرتر و خاکسار شد

لزوم یاری رساندن به دولت پاکستان در طراحی و اجرای مقابله با بحران

حجم کمک های ما هر چه باشد، اندکی است در برابر اقیانوس نیاز سیل زدگان پاکستانی، اما باید در این موقعیت خطیر، براساس اخوت اسلامی به وظیفه خویش عمل کنیم و به یاری این برادران و خواهران مصیبت زده بشتابیم.

اسلام‌هراسی امتداد هراس از اسلام‌خواهی

مصادف شدن یازدهم سپتامبر با عید فطر، باعث اوج گرفتن اسلام هراسی در کشورهای غربی شده که در همین راستا می توان مخالفت با ساخت یک مسجد در امریکا و دعوت یک کلیسا مبنی بر آتش زدن قرآن را به آن اضافه کرد.

بیانیه‌ دانشجویان برای حمایت از سیل زدگان پاکستان

جمعی از دانشجویان ایران اسلامی، از مردم مؤمن و فداکار کشورمان و نیز عموم مسلمانان غیور جهان اسلام دعوت کردند تا سحری و افطار خود را با مردم مصیبت زده‌ی پاکستان تقسیم کنند.

در پی شیطنت مجدد؛ ۲/۵ میلیون مسلمان فیس‌بوک را ترک می‌کنند

شبکه اجتماعی فیس بوک بار دیگر خشم مسلمانان جهان را بر انگیخت و با حذف چهار صفحه اسلامی با تهدید خروج 2.5 کاربر مسلمان مواجه شد.

سربرنيتسا نقطه تاريك تاريخ اروپا

سالها از حادثه وحشتناك و قرون وسطي اي شهر مظلوم “سربرنيتسا” مي گذرد. در آن حادثه شوم كه در حضور نيروهاي سازمان ملل اتفاق افتاد طي مدت دو روز بيش از 7000 انسان فقط به جرم مسلمان بودن و استقلال طلبي به معناي واقعي قتل عام شدند

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.