خواب تابستانی اجاره‌بها + قیمت‌ها

نرخ اجاره در فصل تابستان که پرتحرک‌ترین فصل نقل و انتقالات بخش مسکن محسوب می‌شود، امسال نوسان چندانی نداشت و برخلاف سال‌های گذشته با آرامش همراه بود.

کارگران: دولت ساخت مسکن امید را شروع کند!

در حالی که پیشتر وزیر کار اعلام کرده بود که از مشارکت و ظرفیت تعاونی‌ها در طرح مسکن اجتماعی استفاده خواهد شد حالا خبر می رسد که این طرح در دولت متوقف شده و با وجود فراهم شدن مقدمات آن، دولت برنامه‌ای برای اجرای طرح در خود نمی بیند.

در ایران، اشرافی گری هزینه ی خود را نمی دهد

مشکل مسکن یکی از مشکلات امنیتی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی جامعه شده است. در واقع در حال حاضر اجازه داده‌ایم که سوداگری در بخش مسکن افزایش یابد و این امر یک جریان سازمان یافته است که مسئولان امر و سازمان‌های مربوط باید پاسخگوی آن باشند.

قیمت آپارتمان‌های 50متری در تهران +جدول

قیمت آپارتمان 50 متری در مناطق مختلف پایتخت بین حدود متری یک میلیون و 700 هزار تومان تا حدود متری هفت میلیون و 500 هزار تومان در نوسان است.

بخش مسکن را از رکود خارج می کنیم

معاون اول رئیس جمهور گفت: بخش مسکن را با اعمال سیاست های مناسب از رکود خارج خواهیم کرد.

اضطراب متقاضیان خرید مسکن می‌خوابد؟

بسیاری از مردم منتظر در صف خانه‌دار شدن در بیم و اضطراب کاهش یا افزایش قیمت خانه بعد از توافق هسته‌یی هستند.

پیش‌بینی کارشناسان از مسکن در پساتحریم

فعالان بازار مسکن معتقدند که رفع تحریم‌ها موجب رونق اقتصادی و افزایش معاملات در بخش مسکن می شود، اما قیمت‌ها را در این بخش افزایش نمی‌دهد.

اجاره نشینی و هزار دردسر

چشمت را که بر هم می زنی می بینی زمان مثل برق گذشته و مهلت قرارداد اجاره خانه ات تمام شده است. انگار همین دیروز بود که لوازم خانه را جمع و اسباب کشی کرده بودی. هنوز یک ماه به پایان قرارداد نرسیده باید یکی از این دو راه را انتخاب کنی…

بازپرداخت ۱۶۵میلیونی برای وام ۶۰میلیونی

از وام 80 میلیونی صندوق پس انداز مسکن با قسط های میلیونی آن گذشته، اقساط وام 60 میلیونی هم دسته کمی از آن نداشته و در شرایط نسبتا مناسب بیش از یک میلیون تومان در هر ماه هزینه خواهند داشت.

آخرین قیمت اوراق تسهیلات مسکن

قیمت اوراق تسهیلات مسکن که از ابتدای سال با افت مواجه شده بود، رشد اندکی را تجربه کرده و نسبت به هفته گذشته با افزایش نسبی مواجه شد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.