راز مخالفت آخوندی با مسکن مهر!

وزیر راه و مسکن دولت یازدهم و دوازدهم یکی از سرسخت ترین منتقدان مسکن مهر بوده است. اگرچه وزیر مسکن در هنگام رای اعتماد در سال ۹۲ سیاست خود در مسکن را عرضه مسکن اجتماعی عنوان کرد اما عدم اهتمام لازم به حل مشکلات مسکن مهر و اتمام واحدهای نیمه تمام از مهمترین سیاست های وزارتخانه متبوعش در ۵ سال گذشته بوده است. نشانه های محکمی وجود دارد که پیگیری این سیاست را می توان از نتایج تعارض منافع دانست.

شکاف طبقاتی تهران چندبرابر می‌شود؟

در این بین گزینه ای که از ابتدا به عنوان یکی از گزینه های بالقوه شناخته شده و احتمال شهردار شدن آن هر روز تقویت می شود عباس آخوندی است.عباس آخوندی نشان داده است توانایی لابی کردن در جهت رسیدن به قدرت را به خوبی داراست، سه استیضاح ناموفق با به همراه داشتن کارنامه ای ناموفق نشان دهنده ی نفوذ و لابی گری عباس آخوندی است.

کلیپ/ چند کیلومتر پایین تر از ویلای لواسان آخوندی که مسکن مهر را مزخرف خواند

هرچی درمیاریم باید بدیم برا اجاره خونه، اموراتمون با یارانه میگذره…
عباس آخوندی وزیر مستعفی راه دولت روحانی و کاندید اصلی شهرداری تهران: افتخار دولت است که یک واحد مسکونی نساخت/ کار درستی کردم که مسکن مهر افتتاح نکردم

کلیپ/ سیر نظرات آخوندی درباره مسکن مهر

خودم این را وارد برنامه‌ریزی ایران کردم/ جالب نیست/ مزخرف است/ افتخار دولت است که یک واحد مسکونی نساخت/ کار درستی کردم که مسکن مهر افتتاح نکردم

ماهیگیری از صحبت های آقا وحید به سبک سیاسی کارها

بدون شک در ساعات و دقایق آینده قریب به اتفاق موضع گیری ها حول گزاره کوتاه “خدا لعنت کند معاون اول رئیس جمهور، آقای جهانگیری را خواهد گردید” اما آنچه که مغفول خواهد ماند و ذبح خواهد شد ظلمی است که در این کلیپ آقا وحید به آن اشاره میکند؛
“ظلم سیاسی کارها به مسکن مهر”

ابلاغ دستورالعمل فروش واحدهای مازاد مسکن مهر

دستورالعمل فروش واحدهای مسکن مهر فاقد متقاضی از سوی آخوندی وزیر راه و شهرسازی تائید و ابلاغ شده اما این دستورالعمل همچنان ایرادات مهم و اساسی دارد.

کارنامه آخوندی در عمل نکردن به وعده‌ها

اشاره سخنگوی دولت به کارنامه درخشان آخوندی سبب شد که به مرور عملکرد دو ساله وزیر در حوزه مسکن بپردازیم. برای این کار گزارش منتشر شده از سوی وزارت راه و شهرسازی با عنوان “عملکرد دو ساله حوزه مسکن وزارت راه و شهرسازی” به عنوان رسمی ترین سند در این حوزه مبنای قضاوت قرار گرفته است.

آیا نمایندگان مجلس، وزیری که مسکن مهر را مزخرف می‌داند برکنار می‌کنند؟

همه چیز برای استیضاح وزیر راه و شهرسازی مهیا است، عملکرد نامناسب آخوندی بویژه در حوزه مسکن مهر که نارضایتی گسترده مردمی را به دنبال داشته، عزم نمایندگان مجلس را بر کشاندن وزیر به پای میز استیضاح جزم تر کرد.

رویکرد تخریبی آخوندی درباره مسکن‌مهر

رویکرد تخریبی وزیر راه و شهرسازی در خصوص اقدامات دولت گذشته در خصوص مسکن به امری روزمره و همیشگی تبدیل شده است و وعده اتمام مسکن مهر تا کنون از سال ۹۳، به سال ۹۴، از سال ۹۴ به سال ۹۵ و اخیرا وعده اتمام مسکن مهر به سال ۹۶ داده شده است. این در حالی است که کمتر از ۱۳ درصد از مسکن مهر باقی مانده و در صورت همت وزیر راه و شهرسازی و فراغت وزیر از همایش های دست چندم و بازدیدهای هنری و سیاسی و در صورت پیشرفت تنها ۱ درصد در ماه می توان اتمام مسکن مهر را قبل از اتمام عمر دولت یازدهم شاهد بود.

آخوندی:مسکن مهر «پرت و پلا» ساخته شد

آخوندی توضیح نداد بسیاری از مناطق «پرت و پلا»ی مورد نظرشان همان «شهرهای جدید»ی است که در دوره ایشان و همفکرانشان در وزارت سابق مسکن و شهرسازی و در دهه 70 جانمایی شده است

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.