لیست بدون مسیحی و سنی را رد کرد!

وقتی امام موسی صدر به شهر صور رفت و در لیست جمعیت بر و احسان علامه شرف الدین، نامی از فقرای سنی و مسیحی ندید لیست را رد کرد و گفت مگر در این شهر سنی و مسیحی زندگی نمی کنند؟! پس چرا فقط به لیست کودکان شیعه بسنده شده است؟! من این لیست را قبول ندارم!

السیسی خواستار اتحاد برای مقابله با داعش شد

رئیس‌جمهوری مصر پس از آنکه گروه تروریستی داعش تصاویری از اعدام ۲۱ مسیحی منتشر کرد از کشورهای جهان خواست برای مقابله با این گروه متحد شوند.

مقایسه ادیان الهی و اسلام منتشر می‌شود 

مدیر گروه علوم قرآن و حدیث دانشگاه علامه طباطبایی از نگارش اثری با عنوان «نیایش تطبیقی؛ در مقایسه ادیان زردشتی، یهودی، مسیحی و اسلام» خبر داد و گفت: ‌این نوشتار اکنون در مرحله ویرایش نهایی است.

دفاع نویسنده «هری‌پاتر» از مسلمانان

«جی.کی.رولینگ»، نویسنده مجموعه داستان‌های «هری‌پاتر» در واکنش به سخنان رابرت مرداک گفت: اگر اینگونه باشد پس تمام جنایات مسیحیان تندرو در کلیسای تفتیش عقاید اسپانیا، گناه من است.

چه کسانی نمی‌خواهند تحریم لغو شود؟

فقط «وارطان» مسیحی نبود که می‌گفت 3 بار به زیارت امام حسین علیه‌السلام در کربلا رفته است.

داعش دست‌کم 70نفر را در شمال‌عراق ربود

منابع محلی می‌گویند گروه تروریستی داعش دست کم ۷۰ نفر را در روستایی در استان نینوا در شمال عراق ربوده است.

جریان تکفیر به اسلام و بشریت ضربه می‌زند

دبیر شورای نگهبان گفت: جریان تکفیری ضربه به اسلام و مسلمین می‌زند و اگر توجه شود علمای یهود و مسیحی نیز باید در چنین همایش‌هایی شرکت کنند

یک مسیحی پروتستان مسلمان شد

‌یک مسیحی پروتستان اهل هلند، با حضور در دفتر نهاد رهبری دانشگاه قزوین پس از گرویدن به دین مبین اسلام و مذهب تشیع، نام اسلامی برای خود انتخاب کرد.

بازگشت تبلیغات ضد اسلامی به نیویورک

ایستگاه های اتوبوس و مترو در شهر نیویورک از چند روز دیگر صحنه نصب تبلیغات ضد اسلامی خواهد بود که در برخی از آنها گروه مقاومت اسلامی حماس مساوی داعش معرفی شده است.

ماجرای سروده یک شاعر مسیحی درباره «فاجعه کربلا»

دیاب یونس، فرزند «پولس سلامه» شاعر مسیحی لبنانی در سومین همایش بین‌المللی «باران غدیر» به روایت چگونه سرودن قصیده در باب «فاجعه کربلا» توسط پدرش پرداخت.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.