خبر بازداشت مشایی صحت ندارد

یک منبع نزدیک به رئیس جمهور سابق گفت: خبر بازداشت “رحیم مشایی” صحت ندارد.

در دولت فعلی چند مشایی‌ وجود دارد

هم‌اکنون اشخاصی مانند معاون اول، برادر رئیس جمهور، وزیر اطلاعات و … هرکدام به نحوی امور را به سمت و سوی خود می‌کشانند و دولت واحد و یک‌دست نیست.

وحید جلیلی چگونه مشایی را به انجمن حجتیه گره زد؟

وحید جلیلی در سال ۸۳ در ماهنامه سوره، نفوذ جریان فکری حجتیه به شهرداری تهران و سازمان فرهنگی هنری شهرداری را مورد انتقاد قرار می‌داد و آن را می‌نواخت. این انتقادات به حدی بود که ماهنامه مهرنامه او را جزو اولین کسانی دانست که جریان مشایی را به انجمن حجتیه گره زد.

نظر مشایی در مورد پیام تسلیت احمدی‌نژاد

رئیس دبیرخانه جنبش عدم تعهد با اشاره به پیام احمدی نژاد برای درگذشت چاوز گفت:احمدی‌نژاد با این پیام نشان داد که آقای چاوز به عنوان یک قهرمان انقلابی نگاهی آسمانی داشته است.

عکس: احمدی‌نژاد در کنار مرد بهاری

احمدی نژاد در مراسم جشن نوروز که ظهر امروز با حضور اسفنديار رحيم مشايي و حميد بقايي برگزار شد گفت: اگر بخواهم مشایی را در یک کلمه معرفی کنم باید بگویم که او مردی است بهاری، بهاری و بهاری .

احمدی‌نژاد به مشایی «نشان فرهنگ» داد

رئیس‌جمهور ظهر امروز و در مراسم ملی استقبال نوروز، نشان فرهنگ را به اسفندیار رحیم‌مشایی رئیس دبیرخانه کشورهای عضو جنبش عدم تعهد اهدا کرد.

آینده انسان از دیدگاه مشایی

انسان در صد سال آینده کارهایی را انجام خواهد که حتی به ذهن ما هم نمی رسد.

مشایی: از غیبتم سوءاستفاده کردند

اسفندیار رحیم‌مشایی درباره‌ی تصمیم هیأت دولت برای اعطای نشان فرهنگ به او که صبح امروز انجام شد، گفت: از غیبت من در هیأت دولت استفاده کردند.