یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹

چرا نمی توانم ارتباط اجتماعی برقرار کنم؟

برخی ازکودکان ممکن است در کسب مهارت های اجتماعی شکست بخورند چون در زمان رشد،الگوی خوبی نداشتند. ممکن است والدینشان نیز در مهارت های اجتماعی، ناتوان بوده باشند.ممکن است دوستانشان در مدرسه مشکلات اجتماعی داشتند و نمی بایست تقلید می شدند.

دو سریال پرطرفدار این روزهای تلویزیون

شبهای بلند زمستانی در ایامی که روزها کوتاهند و سرمای هوا نیز مزید بر علت می‌شود، بیشتر مردم را به خانه نشینی و بعضا شب نشینی‌های فامیلی و دوستانه وا می‌دارد؛ از این رو می‌توان بهترین ایام برای دیده شدن سریال‌های تلویزیونی که غالبا شب‌ها از تلویزیون پخش می‌شوند را همین شب‌های بلند دانست.

چند درصد مردم مخالف عرضه قلیان هستند؟

مردم کشورمان ضمن آگاهی نسبی در مورد مضرات مصرف قلیان میوه‌ای، به طور کلی استفاده از قلیان را امری ناپسند دانسته و خواهان جلوگیری از عرضه آن در قهوه خانه‌ها می‌باشند.

نگاه مردانه‌ای بر سینمای ما حاکم است

عباس رافعی گفت: «فصل فراموشی فریبا» روایت کننده بخشی از مشکلات اجتماعی زنان است و به هیچ عنوان سیاه نمایی نیست اما نگاه حاکم بر سینمای کشور ما نگاهی مردانه است.

پشت خطی‌ها، گوشت قربانی مسئولان

انگار اجل با او هم‌قدم شده بود. باد به پایش پیچید، چادرش به میله‌های ریل گیر کرده بود، تقلا کرد خودش را رها کند اما نمی‌شد و چند لحظه بعد … صدای جیغ خفیف زنی جوان در بین سوت غول آهنی محو شد. همسایه‌هایی که از سر شوق یا بیکاری از پنجره به آمدن قطار نگاه می‌کردند، یک آن، تکه‌تکه شدن همسایه‌شان را به چشم دیدند.

ریشه مشکلات فردی و اجتماعی

اگر تمامی رفتارهای ما از ارتباط با یکدگیر گرفته تا معامله و زندگی خانوادگی در قالب دستورات قرآن کریم باشد و هرکس به آنچه که می‌گوید عمل کند بسیاری از مشکلات جامعه کاسته می‌شود.

روزآمد شدن؛ خوب یا ید؟

موضوعات ریز از آنجا که همواره با زندگی مردم سر و کار دارند در معرض توجه و داوری هستند، اما موضوعات کلان این طور نیست.

اعتراض جنبش عدالتخواه به حذف مالیات عایدی سرمایه

در پی روند عجیب حذف مالیات بر عایدی سرمایه در مجلس شورای اسلامی و نقش آفرینی برخی مسئولین در این میان، جنبش عدالتخواه دانشجویی بیانیه ای صادر کرد.

خشمی که با لجبازی جا به جا می‌شود

افراد موقع رانندگی با لجبازی نشان می‌دهند و در این میان آموزش نظریه اسناددهی به عموم جامعه می‌تواند بیش از نیمی از مشکلات اجتماعی را کاهش دهد.

یک روستای رویایی!نه طلاق،نه بیکاری نه سیگار

روستای وچکاب جودکی آبدانان در حوزه جنوبی استان ایلام، روستای پاک و بدون دود سیگار و دخانیات شناخته شده و درصد آمار طلاق این روستا صفر است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.