جلوی ضرر FATF از هر جا گرفته شود منفعت است

بر خلاف آنچه دستگاه رسانه‌های دولت تبلیغ می‌کند، اصولاً مسئله‌ای به نام عضویت ایران در FATF به هیچ عنوان مطرح نیست و آنچه بین ایران و این نهاد در جریان است، صرفاً مربوط به اجرای برنامه اقدامی شامل ۴۱ دستور این نهاد است که وزیر اقتصاد وقت بدون اطلاع مجلس یا شورای عالی امنیت ملی در خرداد ۹۵ تعهد اجرای آن را به گروه اقدام مالی مشترک داده است.

مشکلات اقتصادی با رفع تحریم‌ حل نمی‌شود

قائم مقام جمعیت رهپویان با بیان اینکه مشکلات اقتصادی، تورم و گرانی‌ها با رفع تحریم‌ها حل شدنی نیست، گفت: توجه دولت به اجرای اقتصاد مقاومتی می تواند بهترین راه حل برای رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم باشد.

۴۰درصد مشکلات اقتصادی بر اثر تحریم‌هاست

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین گفت: تنها ۳۰ تا ۴۰درصد مشکلات اقتصادی ما تحت تأثیر تحریم‌هاست و مابقی مشکلات ما ساختاری است.

خط تولید برای عروس داماد

در بخش پایانی خیابان دماوند تهران و کمی بعد از ترمینال شرق کارخانه بسیار بزرگی وجود دارد که روزگاری بزرگ ترین تولید کننده و برند لوازم خانگی را در کشور در اختیار داشت …

اعتراف طیب‌نیا:لغو تحریم‌ها درمان‌اقتصاد نیست

طیب‌نیا گفت: با برداشته شدن تحریم‌ها همه مشکلات اقتصادی برطرف نمی‌شود.

گزارش بانک مرکزی از‌ فساد‌ دوران اصلاحات

سیف در نشست مدیران عامل و اعضای هیئت‌مدیره بانک‌ها گفته است: در پرونده ۶۵۰۰ میلیارد تومانی نظام بانکی را مقصر جلوه می‌دهنددرحالی که این پرونده به یک دهه قبل برمی‌گردد و بانک مرکزی نیز قبلاً این پرونده را همراه با سایر موارد (جمعاً ۵۷۵ مورد) به مقام قضائی جهت‌ پیگیری اعلام نموده بود..

بحران اقتصادی جهانی در راه است

آژانس اعتبارسنجی اقصادی چینی “داگونگ” اعلام کرد: بحران اقتصادی شدیدتر از بحران سال 2008 در راه است.

نابسامانی‌ها «تدبیر» می‌طلبد نه سخنرانی دولتمردان 

نماینده بیجار در مجلس با بیان اینکه نابسامانی‌های بازار، بیکاری و کمبود دستمزدها تدبیر می‌طلبد نه سخنرانی دولتمردان تدبیر و امید را، گفت: خدا به همه عقل دهد که وقتی به مقدسات‌مان توهین می‌کنند با عاملان آن هم‌قوم نشویم.

داووس یا موش‌های داخلی!؟

در بودجه سال 94 بیش از دویست میلیارد تومان تنها برای برگزاری همایش‌های دولتی در نظر گرفته می‌شود، بی‌آنکه معلوم شود فایده این همه همایش و نمایش در گذشته و آینده چیست!؟

چه کسانی از حادثه پاریس سود می‌برند؟

اگر جزییات مشکوک حادثه تروریستی پاریس را کنار بگذاریم، اکنون برخی نیروهای خارجی از این فاجعه برای رسیدن به اهداف خاصی استفاده می‌کنند و هدف معماران آنگلوساکسون این است که روسیه و مسلمانان در چشم مردم اروپا دشمن جلوه داده شوند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.