پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

ژن خانوادگی خوب که می‌گن یعنی چی؟

مادر آقا مصطفی گفت هرکسی در جریان غنی سازی ۲۰ درصد و مهار ویروس استاکس نت و ریز اخبار پیشرفت‌های هسته‌ای کشور باشه میدونه یه طرف این بازی بچه من بود یه طرف کل سرویس‌های اطلاعاتی دنیا.

غنی‌سازی ۵ درصد برای دنیا باورکردنی نبود

ماه آینده دو تا خبر خوب در اردیبهشت ان شاء الله خواهیم داشت. اول سامانه پرتو دهی را درآذربایجان شرقی بناب افتتاح خواهیم کرد که یک تحولی است برای تولیدات کشاورزی آن منطقه تا تولیدات کشاورزی از بین نرود بعد تکثیر این سامانه‌های پرتو دهی در جاهای دیگر کشور داریم. یکی هم یک پروژه بسیار ارزشمندی است که ما برای وزارت بهداشت داریم انجام می‌دهیم آنجا هم سانتریفیوژ دارند برای داروسازی و سرم سازی که مشکلاتی داشتند که داریم ان شاء الله آن را هم حل می‌کنیم.

اخراج یاران «احمدی‌روشن» تایید شد

در پی طرح مباحثی در برخی تریبون ها و رسانه ها پیرامون اخراج دانشمندان هسته ای در دولت یازدهم، جمع بندی یک گزارش کارشناسی حاکی از آن است: اگر چه جابجایی ها و بعضا اخراج هایی صورت گرفته اما میزان این اخراج ها به اندازه میزان ادعا شده در رسانه ها نبوده است.

گزارش تصویری: جشن تولد پسر شهید احمدی روشن

جشن تولد پسر شهید احمدی روشن – دانشگاه صنعتی شریف

مصطفی احمدی روشن و گلشیفته فراهانی چهره خوب و بد هفته

کاربران شبکه اجتماعی افسران در یک نظرسنجی هفتگی مصطفی احمدی‌روشن را به عنوان چهره خوب و گلشیفته فراهانی را به عنوان چهره بد این هفته انتخاب کردند.

جنبش عدم تعهد ترور دانشمند جوان کشورمان را محکوم کرد

گروه کشورهای جنبش عدم تعهد در نیویورک با صدور بیانیه‌ای ترور شهید مصطفی احمدی روشن دانشمند هسته‌ای کشورمان را محکوم کرد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.