افتتاح پایگاه اطلاع‌رسانی شهید مصطفی‌مازح

در این سایت علاوه بر جمع‌آوری مطالب تاریخی مرتبط به این ماجرا، مطالبی دست اول (از یادداشت و تحلیل، تا اخبار و مواضع) به مرور منتشر خواهد شد. همچنین برای اولین بار در اینترنت بیش از صد کاریکاتور در این موضوع به مرور منتشر خواهد شد.

شهید مصطفی مازح؛ پیام‌ رسای امام خمینی

مصطفی مازح جوان عضو حزب‏ الله لبنان، پس از صدور فرمان امام (ره) مبنی بر اعدام سلمان ‏رشدی، خود را به محل اقامت این نویسنده مرتد در لندن رساند و در حالی که با خود مقادیر زیادی مواد منفجره حمل می‌‏کرد در ساختمان وی جای گرفت. هرچند در این انفجار به سلمان رشدی آسیبی نرسید و مصطفی به شهادت رسید، ولی پیام رسای امام خمینی(ره) در گوش جهانیان به صدا درآمد که پیروان حضرتش، سلمان رشدی را‌‌ رها نخواهند کرد.

وصیتنامه شهید «مصطفی مازح»: فرمایشات تو را در هر زمان و مکان اجرا خواهیم کرد

فرمایشات او فرمایشات تو خواهد بود. فکر و اندیشه او‌‌ همان فکر و اندیشه تو و نظرات او‌‌ همان نظرات تو خواهد بود. به درستی که تو شجاعت را به او آموختی و ما الان سرباز او هستیم، ‌همانگونه که امر فرمودی. باقی خواهیم ماند بر این جمهوری اسلامی، ‌جمهوری اسلامی والایی که برای حضرت مهدی (عج) ‌ ولی عصر زمان است.‌

طنین فرمان خمینی(ره) از لبنان تا لندن

مصطفی مازح پس از صدور فرمان تاریخی حضرت امام(ره) مبنی بر اعدام سلمان‏ رشدی در حالی که با خود مقادیر زیادی مواد منفجره حمل می‏‌کرد در ساختمان وی جای گرفت. هرچند در این انفجار به سلمان رشدی آسیبی نرسید و مصطفی به شهادت رسید، ولی پیام رسای امام خمینی(ره) در گوش جهانیان به صدا درآمد.

شهدایی که تصاویرشان از تهران پاک شد+عکس

تصاویر سه تن از شهدا که سال ها زینت بخش دیوار های شلوغ ترین معابر پایتخت ام القرای اسلام بود، گام به گام و بدون هیچ واکنش رسانه ای پاک شد. این تمثال ها به سرشناس ترین شهدای نهضت جهانی اسلام تعلق داشتند.

چراغی که در اتاق خواب مرتد روشن شد

زمان می‌گذرد، نه مثل نسیم که نوازشت کند؛ مثل تندباد. ناگهان می‌آید و می‌گذرد. در حالی که تو هنوز در محاسبه‌ای که چه کاری بیشتر به تو نفع می‌رساند. ناگهان دیر می‌شود و تو تازه می‌خواهی بدانی که چه انجام بدهی؟ و… زمان اما منتظر تو نمی‌ماند.