من، «چماق اصلاحات» 17 سال دارم

حواشی و گفت و شنودهای مربوط به سخنرانی حسین شریعتمداری هنوز ادامه دارد. در هر رسانه ای که به این مسئله پرداخته می شود، نظرات متعدد مخاطبان پیرامون حضور شریعتمداری و فحاشی اعضای انجمن تهران به وی به اشتراک گذاشته می شود.

باج‌خواهی این مجلس از دولت بی‌نظیر است!

وزیر علوم دوران اصلاحات طی مطلبی مجلس را به باج خواهی از دولت در مسئله رأی اعتماد به وزیر علوم متهم کرد.

بازگشت معاونان مصطفی معین به وزارت علوم

رضا منصوری معاون پژوهشی مصطفی معین مشاور معاون پژوهشی وزارت علوم دولت یازدهم شده و در این وزارتخانه مدتی است مستقر شده است.

نامه‌ای که جلیلی به آن اشاره کرد و عارف تکذیب +سند

دکتر سعید جلیلی در انتقاد به عملکرد دولت اصلاحات در بعد آزادی‌های اجتماعی به نامه دکتر معین وزیر وقت علوم تحقیقات و فن آوری اشاره کرد که در آن از رئیس جمهور خواستار برخورد حقوقی، امنیتی، قضایی، سیاسی و اطلاعاتی با دانشجویان شده بود.

مصطفی معین؛ از فتنه‌ ۷۸ تا محکومیت در فتنه ۸۸

جالب توجه است که در سالگشت حوادث ناگوار ۱۸ تیر ۷۸ حکم مجرمیت و مجازات فتنه گری سال ۸۸ یکی از عوامل بحرانی شدن وضعیت امنیتی کشور در سال 78 صادر می‌شود.

«مصطفی معین» با عنوان «فعالیت تبلیغی علیه نظام»محکوم شد

دکتر “مصطفی معین” به دلیل انتشار مطلبی علیه نظام جمهوری اسلامی در برهه پس از انتخابات ریاست جمهوری سال88 به جزای نقدی بدل از یک سال حبس تعزیری محکوم شد.

معلم‌های ناکارآمد و بی‌سواد برای بچه‌های جنوب شهر!

گذشت تا اینکه یکی از نوجوانان این برگه را که می بینید برایم آورد، باهمان بغض که می بینی؟ محله ی ما شده است تبعیدگاه! چه فرقی است بین احمدی نژاد و جمشید آموزگار اگر قرار است ما هنوز هم خارج از محدوده باشیم؟ پاسخ دادم ایمان دارم که این خبط فجیع را اگر دکتر ببیند شدیداً با عاملین آن برخورد خواهد کرد اما ته دلم برای محله ام و کشورم و نظامم دلم سوخت!