در زندان‌هاحقوق بشر نقض نمی‌شود

وزیر دادگستری در واکنش به اظهارات یونسی گفت: در زندان‌های ایران حقوق بشر نقض نمی‌شود و همه امکانات جانبی، رفاهی و مرخصی در اختیار آنان قرار می‌گیرد.

ایران سیبل مسائل حقوق بشری شده است

وزیر دادگستری گفت: جمهوری اسلامی اکنون در سیبل مسائل حقوق بشری قرار گرفته در حالی که هزاران اتفاق در کشورهای دیگر رخ می‌دهد ولی رسانه‌ای نمی‌شود.

توافقات قضایی ایران با قطر

وزیر دادگستری گفت:‌ توافقات قضایی خوبی با قطر داشتیم همچنین قرار شده است تعدادی از زندانیان ایرانی به ایران منتقل شوند.

مادران شهدا «شیار ۱۴۳» را افتتاح کردند

فیلم سینمایی «شیار ۱۴۳» به کارگردانی نرگس آبیار امشب با حضور ۱۴۳ تن از مادران شهدا در برج میلاد تهران افتتاح شد. این فیلم از 21 آبان‌ماه در سراسر کشور اکران خواهد شد.

بهره‌گیری از قانون در راه مبارزه با فساد

وزیر دادگستری در جلسه شورای مرجع ملی کنوانسیون مبارزه با فساد، خواستار بهره‌گیری حداکثری از ظرفیت‌های قانونی در راه مبارزه با مفاسد شد.

اسیدپاشی اقدامی تروریستی است

وزیر دادگستری با بیان این که نیروی انتظامی و دستگاه‌های ذی‌ربط به دنبال شناسایی عاملان اسیدپاشی در اصفهان هستند، گفت: متاسفانه این عمل اقدامی خرابکارانه و تروریستی است.

ادامه عدم شفاف سازی دولت در پرونده کرسنت

با توجه به هزینه های بالایی که پرونده کرسنت می تواند برای ایران به دنبال داشته باشد، مطرح کردن جزئیات این پرونده در محافل کارشناسی و رسمی مانند کمیسیون های تخصصی مجلس و استفاده از مشورت نخبگان، قطعا دولت را در مسیر احقاق حقوق کشور یاری خواهد کرد.

توضیحات وزیر دادگستری درباره خسارت کرسنت

نزدیک به یک سال و نیم است که حدود 6 میلیارد دلار از وجوه ملت توسط قدرت‌های بزرگ و ظالم نسبت به پرونده هسته‌ای کشورمان ضبط شده است. پرونده بابک زنجانی بیش از دو میلیارد و 600 میلیون یورو وجوه نقد دارد، البته ادعایی هم مطرح است که بعضی از پول‌ها در خارج از کشور است. ما خوشبین نیستیم ولی از هیچ راهکاری برای بازپس‌گیری این پول‌ها فروگذاری نمی‌کنیم و برای احقاق حقوق مردم تلاش می‌کنیم و در این زمینه جلسات متعددی برای پیگیری پرونده بابک زنجانی برگزار شده است.

جلسات مشترک سه قوه درباره بابک زنجانی

وزیر دادگستری از برگزاری جلسات منظم و مشترک بین قوا برای پیگیری پرونده بابک زنجانی خبر داد.

پورمحمدی‌: به‌رای «کرسنت» اعتراض‌می‌کنیم

وی در پایان در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار تسنیم مبنی بر اینکه آیا اخبار منتشر شده در باره جریمه 18 میلیارد دلاری ایران در پرونده کرسنت صحت دراد گفت: فعلا گام اول و مرحله اول است که باید تلاش‌اهی حقوقی را افزایش دهیم و درباره مبلغ نیز حرفی نمی‌زنیم.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.