اگر اوضاع همین‌طور پیش رود 50سال بعد

اخبارگو: وزیر اطلاعات در دیدار با اعضای اتحادیه صنف سیب زمینی کاران از آن‌ها خواست با افزایش تولید امکان هرگونه تحرکی را از سودجویان بازار سیب زمینی سلب کنند. وی در حاشیه این دیدار در گفتگو با خبرنگار واحد مرکزی خبر از کشف و امحای دو جعبه گوجه فرنگی قاچاق خبر داد و گفت: همه گوجه فرنگی‌ها مطمئن باشند که هیچ راهی جز ورود از مبادی قانونی ندارند

شکایت وزارت اطلاعات از خبرگزاری فارس

روابط عمومي وزارت اطلاعات از شكايت اين وزارتخانه از خبرگزاري فارس خبر داد.

مصلحی: پاسخ قاطعی به ترور می‌دهیم

وزیر اطلاعات با اشاره به ترور اخیر یکی از دانشمندان هسته‌ای گفت: آمریکا، انگلیس و موساد، نتیجه این اقدامات خود را خواهند دید و جمهوری اسلامی ایران جواب قاطعی را به آنها خواهد داد.

وزیر اطلاعات: سفارت مجازی آمریکا در مسیر لانه جاسوسی است

سفارت امریکا در کشور ما جاسوس خانه بود و به همین علت از سوی مردم ما فتح شد و ما به دنیا فهماندیم که سفارت امریکا در ایران لانه جاسوسی بود و سفارت مجازی هم همان مسیر را دنبال می کند و باید زمان داد تا ببینیم مردم انقلابی ما با این مقوله چه برخوردی خواهند کرد.

گروه‌های تروريستی از بالگردهای آمريكايی و انگليسی کمک می‌گيرند

وزير اطلاعات كشورمان گفت: ما اطلاعاتي داريم مبني بر اينكه بسياري از گروه‌هاي تروريستي لوازم مورد نياز خود را از طريق بالگردهاي آمريكايي و انگليسي دريافت مي‌كنند.

وزير اطلاعات از عضويت در شورای پول و اعتبار كنار گذاشته شد

در حالي كه تا پيش از اين وزير اطلاعات به عنوان يكي از اعضاي منتخب دولت در شوراي پول و اعتبار به عنوان عالي ترين ركن سياستگذاري پولي كشور حضور عضویت داشته است، هيئت وزيران در يكي از جلسات اخير خود با سلب عضويت وزير اطلاعات تصويب كرده است که وزيران كار و امور اجتماعي و تعاون، به عنوان وزيران عضو شوراي پول و اعتبار تعيين ‌شوند.

اظهارات وزیر اطلاعات درباره فیس‌بوک اسلامی

در حالی که آمریکایی ها امیدوار بودند که شبکه اجتماعی فیس بوک در انقلابهای منطقه ای به آنها کمک کند اما وزیر اطلاعات در سخنرانی اش از «فیس‌بوک اسلامی» سخن گفته که موجب ضربه خوردن آمریکا شده است.

حاشیه‌های مراسم عزاداری بیت رهبری؛ عکس‌‌ها سخن نمی‌گویند!

باید پذیرفت که جنس حضور مصلحی و احمدی‌نژاد در این مراسم تا حدود زیادی شبیه به هم است و لااقل نمی‌توان و نباید ولایت‌پذیری و عدم ولایت‌پذیری افراد را به صرف این حضورها و عکس‌ها ثابت کرد؛ بلکه آنچه از همه مسئولان انتظار است ولایت‌پذیری در عمل است نه حتی صرفاً گفتار و یا عکس‌های دونفره با رهبری!

رئیس‌جمهور با تکذیب شایعه استعفا، بر ضرورت توجه به رهنمودهای رهبری تاکید کرد

ایشان یادآور شد که در جریان امور قوه مجریه هستند و جلسات هیأت وزیران با حضور آقای مصلحی وزیر محترم اطلاعات طبق معمول تشکیل می‌شود. آقای احمدی‌نژاد ضمن تکذیب شایعه استعفا، بر ضرورت توجه به رهنمودهای رهبر عزیز انقلاب در حفظ آرامش و مقابله با شایعات تاکید کرد.

چرا رهبر انقلاب فرمودند: «مصلحت بزرگ!»

شرایط خاص بیداری اسلامی و نهضت‎‎های مردمی منطقه و جایگاه اثرگذاری ایران اسلامی در الگودهی، تحقق و هدایت آن‎ها عرصه را بر نظام سلطه جهانی به رهبری آمریکا و غده سرطانی آن اسراییل تنگ کرده است؛ از این‎رو برهم زدن اقتدار و ثبات کشور عزیزمان، از اهداف اولیه مستکبران است.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.