نماز عید فطر در مصلی امام اقامه می شود

حجت‌الاسلام سید یدالله شیرمردی مسئول ستاد برگزاری نماز عید سعید فطر تهران در نشست خبری که صبح امروز یکشنبه در محل این ستاد برگزار شد، اظهار داشت: به محض اعلام عید سعید فطر توسط ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری نماز عید در مصلی امام خمینی (ره) اقامه می‌شود.

فتنه‌ای که شبیه «فتنه 88» بود

امام جمعه موقت شهر تهران در تجمع 7 هزار نفری طلاب گفت: نحوه برخورد ائمه با فتنه‌گران 2 گونه بوده است، با سران فتنه افشاگرانه برخورد می‌کردند، اما با بدنه فریب‌خورده فتنه بسیار مهرآمیز رفتار می‌کردند.

پسرجان ‌ندیدی در ایام فتنه چه‌کردند!‌

نماینده ولی فقیه در گیلان در واکنش به سخنان علی مطهری در مجلس گفت: «پسر جان سن یا عقل تو اجازه نمی‌دهد و ندیدی در ایام فتنه چه کردند و تمام رسانه‌های خارجی بسیج شده بودند تا راهپیمایی و سخنرانی آنها را برای کوبیدن جمهوری اسلامی نشان دهند».

«شهرهای نورانی» مستندی کاملاً دلی بود

یک مستند ساز انگلیسی که به تازگی مستند «شهرهای نورانی» را ساخته است،‌ گفت: ساخت این مستند کاملاً دلی بوده است به نوعی که داستان این مستند برای مسلمان شدن کسی نیست.

بررسی پرونده‌های امنیتی در جمهوری اسلامی

کتاب «صخره سخت» با موضوع بررسی پرونده‌های امنیتی در جمهوری اسلامی از سال ۵۷ تا ۵۹ به کوشش «محمدحسن روزی‌طلب» برای دومین بار تجدید چاپ و در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها روانه بازار نشر شد.

مداحان رسانه‌ای پرنفوذ هستند

رییس سازمان صدا و سیما در مراسم اختتامیه دوازدهمین اجلاس بین المللی «پیرغلامان حسینی» که شامگاه پنجشنبه 24 مهرماه در مصلی امام خمینی (ره) در شهر اهواز برگزار شد، نقش مداحان اهل بیت را به عنوان یک رسانه مستقل و پرنفوذ بسیار مهم دانست.

ساخت «مصلی امام خمینی» در دمشق

رئیس ستاد بازسازی عتبات از آغاز ساخت مصلی امام خمینی (ره) در اطراف حرم حضرت زینب(س) در منطقه زینبیه دمشق توسط این ستاد خبر داد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.