هسته‌ای نویس‌های مطبوعات ایران

منتقدان، سرمقاله‌نویس ثابت هسته‌ای داشته‌اند اما طرف مقابل خیر. معنای دیگرش این است که منتقدان منسجم‌تر و مدیریت شده‌تر در موضوع هسته‌ای یادداشت و سرمقاله نوشته‌اند.

هشدار نسبت به پیامک های افراد سودجو

شرکت مخابرات استان تهران نسبت به پیامک های ارسالی توسط افراد سودجو با مضمون برنده شدن در جشنواره بهاری که در آن آدرس سایت مخابرات استان تهران درج شده است هشدار داد.

حال متوجه شدید چرا «خبر مرگش»؟

صاحب امتیاز روزنامه وطن امروز به وزیرارشاد گفت:خواستم عرض کنم آن جناب که روزنامه رادرچند نوبت بابت تیترهای یک (خبر مرگش)و(بیمار سعودی)به دادگاه ارجاع دادید،امیدوارم به درستی عمل روزنامه پی برده باشید.

انتقاد از تبلیغ لوازم آرایشی در نشریات کودک

دبیر مرجع کنوانسیون حقوق کودک با انتقاد از درج تبلیغات لوازم آرایشی در مطبوعات کودک گفت: کسانی که در حوزه کودک کار می‌کنند باید بدانند کار در حوزه کودک با مبانی اقتصادی ارزیابی نمی‌شود.

تذکر به وطن امروز و یا لثارات‌الحسین(ع)

هیأت نظارت بر مطبوعات در حالی‌ که امروز به روزنامه «وطن امروز» و هفته‌نامه «یا لثارات‌الحسین(ع)» تذکر داد اما روزنامه «اعتماد» را در حالی که به ساحت مقدس حضرت سیدالشهدا(ع) توهین کرده بود مستحق تذکر ندانست!

هفته‌نامه ۹ دی‌ توقیف شد

هفته‌نامه ۹ دی‌ با تصمیم هیئت‌نظارت بر مطبوعات و به دلیل نظر این هیئت بر شائبه اهانت به امام راحل (ره) در مطلبی و همچنین مطلبی دیگر که مغایر سیاست‌های هسته‌ای نظام در حوزه هسته‌ای بود، توقیف شد.

وجود حلقه‌های مفقوده در رسانه

سخنگوی اتحادیه مطبوعات محلی کشور با بیان اینکه ارشاد هیچ تسلطی بر ورود و خروج افراد در جامعه رسانه‌ای ندارد گفت: رعایت تعهدات حرفه‌ای و همچنین آموزش‌های لازم جزء حلقه‌های مفقوده رسانه به شمار می‌روند.

تحول در آموزش و پرورش یک کار بنیانی است

روابط عمومی آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه تحول در آموزش و پرورش یک کار بنیانی است، توضیحاتی را در واکنش به انتشار یک یادداشت ارسال کرد.

صدور مجوز انتشار برای ۵ نشریه

در نشست دوشنبه، 26 آبان ماه، انتشار 5 نشریه مورد موافقت هیات نظارت بر مطبوعات قرار گرفت.

جشنواره رسانه‌های شهری برگزار می‌شود

برای پاسداشت نقش بی بدیل رسانه‌ها در عرصه‌های گوناگون شهری، مشارکت موثر اصحاب رسانه و شهروندان در مدیریت شهری و تقویت تعامل کارشناسان و مدیران حوزه شهری با رسانه‌ها، شهرداری تهران به منظور دستیابی به الگوی مناسبی از تعامل مدیریت شهری با رسانه‌ها، «نخستین جشنواره رسانه های شهری» را در اسفند ماه 1393 برگزار می‌کند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.