با گفتن این ذکر زائر امام رضا شوید

امام رضا علیه السلام در ایران مدینه رضویه را برای نشر معارف اسلامی ایجاد کردند.برای اینکه مردم این معنا را در نظر بگیرند و نسبت به زحمات ایشان حالت شکر داشته باشند روز زیارتی امام رضا علیه السلام را مطرح کرده‌اند تا در این روز به وجود امام رضا علیه السلام بیش از پیش توجه کنیم.

الگوی سبک زندگی اسلامی تدوین می شود

همايش علمي پژوهشي سبك زندگي اسلامي با همكاري پژوهشگاه فرهنگ و معارف اسلامي به منظور تدوین الگو در این زمینه اردیبهشت ۹۴ برگزار مي شود.

همایش ملی نظام فکری رهبری برگزار می‌شود

معاونت آموزشی و پژوهشی نهاد نمايندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، ۹ عنوان همایش دارای درجه علمی و پژوهشی را سال ۹۴ برپا خواهد كرد كه همایش ملی نظام فکری مقام معظم رهبری از آن جمله است.

ساخت مستند جنایات وهابی‌ها در کربلا

مسئول مرکز اسلامی مطالعات استراتژیک کربلا با اعلام ساخت مستندی درباره جنایات وهابی‌ها در کربلا گفت: هم اکنون ۲۲۰ سال از حادثه ناگوار حمله وهابیت به عتبه حسینیه و عباسیه و شهادت ۵۰۰۰ شیعه مظلوم می‌گذرد.

تغییرات مدیریتی جدید در شبکه قرآن

مدیر شبکه قرآن سیما طی احکامی قائم مقام و مدیران جدید این شبکه را معرفی کرد.

افزایش برنامه‌های دینی در شبکه‌های سیما

مدیر شبکه قرآن سیما گفت: با استفاده مناسب از همه ظرفیت‌های ساختاری در برنامه‌سازی، موضوعات دینی و معارف اسلامی تلویزیون گسترش می‌یابد و تولید در گروه‌های تخصصی شبکه‌ها تعمیق پیدا می‌کند.

تبیین شخصیت پیامبر(ص) در اولویت رسانه‌ملی

در پی اهانت مجله فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر اسلام (ص)، رسانه ملی بیش از پیش به تبیین شخصیت آن پیامبر بزرگوار می‌پردازد.

دیدار مدیران جدید شبکه قرآن با مراجع عظام

مدیر جدید شبکه قرآن سیما و رئیس شورای معارف اسلامی رسانه ملی و مدیر کل صدا و سیمای مرکز قم در پایان یک دوره کاری و شروع فعالیت های جدید خود با مراجع عظام تقلید و شخصیت‌های طراز اول حوزه علمیه قم دیدار کردند.

جهان تشنه معارف اسلامی است

یکی از مراجع تقلید گفت: انقلاب بر اساس معیارهای اسلامی شکل گرفته است به همین علت باید به دنبال ترویج نگاه دین اسلام نسبت به قوانین قضایی باشیم.

علوم انسانی در پی چیست؟

وقتی شما نگاه معرفت‌شناختی یا هدفتان را عوض کنید، مسئله‌هایتان هم عوض خواهد شد. به این ترتیب، ممکن است چیزی که تا دیروز برای شما مسئله بوده است امروز مهم نباشد، بلکه یک سؤال جدید برایتان مطرح شود که در پی حل آن باشید…

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.