ملاحظات سیاسی به بهانه طرح مطالبات زنان

خیلی از مردم حتی اجازه نمی دهند فرزندان پسرشان در ورزشگاه ها حضور پیدا کنند! آن هم به دلیل فضای غیر اخلاقی درون ورزشگاه ها و شعارهایی که گاه صداو سیما هم با قطع کردن صدا از انتشار آن خودداری می‌کند!

۱۵ میلیون ایرانی نوروز ۹۴ به سفر رفته‌اند

رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با بیان اینکه در حال حاضر حدود ۱۳۰ هتل ۴ و ۵ ستاره در کشور داریم، گفت: باید برای رسیدن به اهداف سند چشم انداز به عدد ۴۰۰ هتل در کشور برسیم و به طور میانگین سالانه ۲۰ تا ۲۵ هتل در کشور بسازیم.

دولت کارمند جدید استخدام می‌کند

در هفته نخست اولین ماه سال ۹۴ دولت در اطلاعیه ای از اولین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور برای استخدام پیمانی در سال ۱۳۹۴ خبر داده است.

لایحه احیای تالاب‌ها در راه است

معاون رئیس جمهور گفت: ۲ لایحه مهم از جمله ارزیابی محیط زیستی، هوا پاک و خاک در خصوص محیط زیست در مجلس تصویب شده است و لایحه خاک نیز در مراحل نهایی بوده که ۹۰ درصد از اقدامات آن انجام شده است، همچنین لایحه تالاب‌ها نیز در راه است.

مناطق آزاد به کانون واردات تبدیل شده‌اند

معاون اول رئیس جمهور گفت: مناطق آزاد کشور امروز به کانون واردات تبدیل شده اند.

توکلی: دولت قانون‌ اساسی را نقض نکند

نماینده تهران در انتقاد به ارائه تبصره هدفمندی یارانه ها از سوی دولت به مجلس و اعلام وصول آن در جلسه علنی امروز مجلس، گفت: اعلام وصول و چاپ نامه ای که معاون رئیس جمهور نوشته بر اساس قانون اساسی مقدور نیست.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.