ریزگردها، مهمان ناخوانده تهران

ریزگردها، این میهمانان ناخوانده، بر سر سفره شهرهایمان جان می‌خورند و تیشه بر روح سبز زمین می‌زنند. عجب رسمی است که این مارهای خانمان برانداز، درست از آستین خود زهر بر گلوی شهرمان می‌زنند.

نامه منتشر نشده حاج قاسم برای «من زنده‌ام»

معصومه آباد در کتاب «من زنده ام» توانست مخاطبین زیادی را پای خاطرات اسارت خود بنشاند؛ حالا «سردارسلیمانی» پس از خواندن کتاب نامه ای برای نویسنده آن نوشته است. نامه‌ای که پاسخ آباد را به همراه داشت.

«من‌ زنده‌ام» فیلمنامه سینمایی شد

فیلمنامه «من زنده‌ام» که برداشتی آزاد از کتاب خاطرات معصومه آباد است، در ۸۰ سکانس و طی زمان ۲ ماه توسط سجاد نجفی به نگارش درآمده است.

با کدامین خاطره زندگی می‌کنی؟!

جنگ و اسارت با کسی تعارف ندارد. زن یا مرد بودن برایش فرقی ندارد. تفاوتی نمی‌کند فرد اسیر چه سن و سال و جنسیتی دارد.

باید حجاب را در قالب امروزی تعریف کرد

عضو شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر اینکه در خصوص مساله حجاب و پوشش اسلامی باید چارچوب‌ها درست تعریف شوند، گفت: باید حجاب را در قالب امروزی تعریف کرد‌.

استفاده ابزاری از نقش زن در پیام های تبلیغاتی

امروزه برای بسیاری از مخاطبان صدا و سیما این مهم غیر قابل انکار است که اغلب تبلیغات صدا و سیما در راستای تبلیغ یک وسیله یا ماده خوراکی حیاتی نیست

خلاصه کتاب: «من زنده‌ام»

خانمی که از طرف صلیب سرخ آمده بود گفت: به همراه این نامه یک عکس هم بگیرید و ارسال کنید. از فاطمه [فاطمه ناهیدی یکی از سه بانویی که همراه راوی در اسارت بودند.] و حلیمه [حلیمه آزموده یکی از سه بانویی که همراه راوی در اسارت بودند.] عکس جداگانه گرفتند اما به من و مریم [شمسی بهرامی، که در لحظه اسارت خود را مریم آباد معرفی کرده بود] گفتند شما که خواهرید یک عکس مشترک بگیرید تا برای خانواده‌تان بفرستیم. خوشحال شدم خواهر بودنمان برای صلیب سرخ پذیرفته شد.

کتاب «من زنده‌ام» نقد می‌شود

نقد و بررسی کتاب «من زنده‌ام» روز چهارشنبه 26 آذرماه با حضور نویسنده کتاب معصومه آباد ساعت 16 در بخش جنبی نهمین نمایشگاه کتاب اهواز برگزار می شود.

ناگفته‌های دکترآباد از حاشیه‌ی انتشارخاطراتش

یادواره یاران ماندگار فرصتی بود تا گفتگویی با دکتر معصومه آباد یکی از چهار بانوی پرافتخار آزاده کشور داشته باشیم.

«من زنده‌ام» دو روزه رکورد شکست

در حالیکه تنها دو روز از شروع اولین دوره مسابقه «کتاب و زندگی» با محوریت کتاب «من زنده‌ام» می‌گذرد، چاپ شصت و هشتم آن به‌طور کامل به فروش رسید و چاپ شصت و نهم از امروز توزیع می‌شود.