خانواده فرانکفورتی نیلوفر ابتکار!

این طرح با اسمی شکیل اما در سکوت خبری در حال اجرا است. از آنجا که بسیاری از آگاهی بخشی مدنظر این طرح با استفاده از ظرفیت‌های رسانه ای امکان پذیر است؛ این سوال مطرح می‌شود که چرا این طرح در پستوها و بدون پوشش خبری مناسب به اجرا در آمده است؟ آیا آن چیزی که گفته می‌شود با آن چیزی که اجرا می‌شود تفاوت‌هایی دارد؟

شایعه رفتنم به آمریکا از ابتکارات خانم ابتکار است

خانم ابتکار این شایعه را درست کرد وقتی مجری از ایشان پرسید چرا شما که خودتان در تسخیر سفارت نقش داشته‌اید، فرزندتان در آمریکا زندگی می‌کند، در پاسخ گفت که دیگر دوره این حرف‌ها گذشته است و الان خواننده سرود «آمریکا ننگ به نیرنگ تو» خودش هم در آمریکا زندگی می‌کند.

عکس: بَنرهای بیابانی!

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست از محل اجرای طرح بین‌المللی تعمیم ترسیب کربن در شهرستان ملارد بازدید کرد.

سازمان محیط زیست یا دفتر حزب سیاسی

معاون اسبق سازمان محیط زیست در نامه‌ای سرگشاده خطاب به معصومه ابتکار رئیس سازمان محیط زیست، این سازمان را دفتر یک حزب سیاسی خواند و نوشت: فعالیت‌های سیاسی سرکار عالی طی دو سال گذشته نشان از این دارد که توجه به محیط زیست و حفظ آن اولویت دوم شماست و هم‌چنان سیاست آمیخته با جنجال سرلوحه کار شما قرار گرفته است.

پالس‌ابتکار به‌غرب در گفتگو با BBC

علیرغم ممنوعیت مسؤولان دولتی در مصاحبه با شبکه بی‌بی‌سی در داخل ایران، معصومه دولت در گفت‌وگو با کیم غطاس خبرنگار این شبکه اعلام کرد: توافق هسته‌ای اهرمی در اختیار اصلاح طلبان در ایران در مقابل سایر گروه‌های سیاسی قرار می‌دهد.

روحانی چه کسانی را در توییتر دنبال می‌کند؟

رئیس دولت یازدهم در توییتر دو صفحه به زبان انگلیسی و فارسی دارد.

عکس: خاک‌نوشته‌هایی برای خانم ابتکار

در روزهای اخیر بازهم گرد و غبار سراغ شهرهای سیستان آمد لذا مردم سیستان با خاک نوشته های خود اقدام به ارسال پیام خود به مسئولین کردند.

صدور مجوز شکار برای پولداران خارجی

شکار تفریحی حیوانات تحت حمایت توسط خارجیان؛ این عبارت خلاصه ترین تعریف برای قانون ظالمانه ای است که به عنوان کاپیتولاسیون شکار در سال های اخیر معروف شده است و مبدع آن کسی نیست جز رئیس فعلی سازمان حمایت از محیط زیست.

عکس: آشغال‌جمع‌کنی حداد و ابتکار

پاکسازی حریم رودخانه جاجرود با همکاری حدادعادل نماینده مجلس و ابتکار رئیس سازمان محیط زیست

آب تا پایان سال در زاینده‌رود می‌ماند

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست ابراز امیدواری کرد که با توجه به تاکید رئیس جمهوری آب تا پایان سال در زاینده‌رود جریان داشته باشد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.