پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

کلیپ/ خصوصی سازی در آموزش و پرورش چه بلایی بر سر معلمان آورده؟ م

گزارش ثریا از گلایه های معلمان از طرح خرید خدمت آموزش و پرورش
علمانی که فقط ۴۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان حقوق می‌گیرند!

امسال پیک نوروزی نداریم

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه چیزی به عنوان پیک نوروزی یعنی یک تکلیف سراسری را تأیید نمی‌کنیم و ممنوعیت آن امسال نیز مثل سال گذشته ادامه دارد، گفت: طراحی فعالیت‌های نوروزی بر عهده معلمان است.

آموزش و پرورش تنها در عزل و نصب پرکار است

مجلس با فرد انتصاب شده مشکلی ندارد، اما ما معتقدیم آیا در استانی که بالغ بر 70 هزار فرهنگی دارد حتی یک نفر از این فرهنگیان شایستگی ریاست نداشته اند که وزیر مجبور به انتخاب افراد بازنشسته که مشغول فعالیت های اقتصادی هستند، شده است. درتهران 75 هزار فرهنگی وجود دارد آیا واقعاً هیچکدام از این افراد صلاحیت مدیریت ندارند و باید فردی بازنشسته به عنوان مدیر انتخاب شود.

بازرسی از مدارس اسلامگرا در انگلیس

در شهر برمينگهام انگلستان تحقيقات جديدي در مورد گسترش فعاليت‌هاي اسلامگرايان در نظام آموزشي اين شهر آغاز شده است.

تمدید بیمه طلایی فرهنگیان تا پایان خرداد

معاون توسعه مدیریت با پشتیبانی آموزش و پرورش از تمدید کارتهای بیمه طلایی فرهنگیان تا پایان خرداد ماه خبر داد و گفت: بخشنامه لازم از سوی آموزش و پرورش برای ثبت نام فرهنگیان متقاضی استفاده از بیمه طلایی فرهنگیان به تمامی استانها ابلاغ شده است.

تجربه معلمان در تألیف کتب به کارگرفته نمی‌شود

شفافیت لازم در خصوص ترجمه یا تألیف بودن این کتاب‌ها نیز وجود ندارد چرا که بعضی از کتاب‌های ارائه شده، ترجمه است ولی به اسم تألیف به دانش آموزان و معلمان ارائه می‌شود.

توصیه حجت‌الاسلام قرائتی به معلمان خانم

حجت الاسلام والمسلمین قرائتی از مسئولان آموزش و پرورش خواست تا سایت خنده حلال و حکیمانه ایجاد کنند.

معلمان آمریکایی مسلح می‌شوند

بر اساس این قانون، این طرح به هیئت مدیره مدارس اجازه می‌دهد که جهت «تامین امنیت یا مقابله با تهدید فیزیکی و دفاع از مدرسه، دانش آموزان، کارکنان و اعضای جامعه که در مدارس حضور دارند در مقابل حملات خشونت بار» افرادی را مسلح کنند.

معلمان رتبه‌بندی می‌شوند

در حال حاضر معلمي كه داراي يك سال سابقه تدريس است با معلمي كه داراي 30 سال سابقه است با عنوان «معلم» ناميده مي‌شوند، اين در حاليست كه در ساير اقشار از جمله نيروهاي نظامي و اساتيد دانشگاه اين نظام رتبه‌بندي وجود دارد، لذا مقرر شد بر اساس اين تجارب نظام رتبه‌بندي براي معلمان نيز لحاظ شود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.