شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹

اختصاص 5 درصد از سهم اشتغال به معلولان

رئیس سازمان بهزیستی کشور از اختصاص 5 درصد سهم اشتغال معلولان در دستگاه‌های دولتی خبر داد و گفت: باید بتوانیم در این زمینه با همکاری سایر دستگاه‌ها شرایط اشتغال معلولان را فراهم کنیم.

مناسب نبودن اماکن بین راهی برای معلولان

رئیس انجمن حمایت از حقوق معلولان از برگزرای مرحله دوم اردوی 2 هزار نفری معلولان خبر داد و گفت: اماکن تفریحی و بهداشتی بین راهی برای معلولان مناسب سازی نشده و سازمان میراث فرهنگی و گردشگری به وظایف قانونی خود عمل نمی کند.

ویلچر «معصومه» به چین‌های روستا عادت ندارد

سی سال پیش اشتباهی مثلا کوچک از سوی یک بهیار جوان در مرکز بهداشتی کوچک از روستایی محروم؛ ورق زندگی دختری روستایی را بر هم می زند، ورقی که می‌توانست آرام و طبیعی‌تر از این حرف‌ها تا بخورد.

صدور کارت الکترونیک معلولان تا پایان سال

رییس سازمان بهزیستی کشور از صدور کارت الکترونیک معلولان خبر داد و گفت: در نیمه دوم سال برای یک میلیون و 800 هزار معلول تحت پوشش این سازمان کارت الکترونیک صادر می‌شود.

در ویلای شماره یک کهریزک چه می‌گذرد؟

امید ادامه می‌دهد: در آسایشگاه عرف این است که کسی بیشتر از پنج سکه بهار آزادی مهریه تعیین نمی‌کند و همسرم وقتی این را فهمید گفت که من با یک سکه بهار آزادی نیز موافقم و آنچه مهم است، تفاهم است. بعد هم آسایشگاه به همسرم گفت که نیازی نیست جهیزیه بیاورد و جهیزیه ما را آسایشگاه تامین کرد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.