معیشت مردم؛ گروگان سازش

معمولا ۲ سال پیش از هر انتخابات مهم در ایران، موجی از فشارهای اقتصادی آغاز می شود تا نتیجه اش، تصمیم اشتباه مردم در اعتماد به سازشکاران باشد.

روایت جالب رضا رویگری از اوضاع اقتصادی‌اش

دانلود کلیپ در لینک تلگرام زیر: https://t.me/seraaj24/54477

دولت در حوزه معیشت موفق عمل نکرد

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: دولت در حوزه اقتصاد، معیشت مردم و فرهنگ عملکرد تاثیرگذاری نداشته و علیرغم شعارهای انتخاباتی خود متاسفانه موفقیتی در این حوزه ها دیده نشده است.

۹۴ وعده‌ اقتصادی آقای رئیس جمهور چه بود؟

در هفته دولت و در حالی که دو سال از عمر دولت یازدهم گذشته است، ۹۴ وعده اقتصادی حسن روحانی رئیس جمهور را که در ایام انتخابات سال ۹۲ اعلام شده، مرور می کنیم.

خبرنگار نگران معیشت است

نماینده خبرنگاران هرمزگان در مراسم روز خبرنگار گفت: زمانی که یک خبرنگار نگران معیشت است نباید انتظار شاهکار از او داشت.

بررسی کارنامه ژنرال‌های اقتصادی دولت

بی شک ، یکی از مهمترین خواست اصلی مردم در انتخابات خرداد 92 ، رفع دغدغه های معیشتی و اصلاح نظام اقتصادی کشور بود . به همین روی باید از ژنرال های اقتصادی دولت پرسید که در این یکسال مهمترین دستاوردهای آن ها در پیگیری این مطالبه ملی چه بوده است ؟

کارگران پرچمدار اقتصاد مقاومتی هستند

باید به کارگر به عنوان نیروی مولد و موثرتر از نظر اقتصاد معیشتی و مالی توجه شود، برخی از قراردادهای کاری که برای کارگران منعقد می‌شود به هیچ وجه درست نیست و این در حالی است که طبقه کارگر با مقاوت‌های خود پرچمدار اقتصاد مقاومتی است، دولت باید به حل و فصل و یا حداقل بهبود این وضعیت اقدام کند.

قالیباف: 300 هزار خانوار تهرانی نمی‌توانند نیازهای اولیه‌شان را تامین کنند

در شهرهایی که مراکز بزرگ جمعیتی هستند اگر به دنبال استقلال و آزادی هستیم باید مولد باشیم و قدرت، ثروت، معرفت و منزلت تولید کنیم. مهمترین نقشی که امروز باید داشته باشیم این است که بستری فراهم کنیم که هر یک از این قدرت‌ها به هم تبدیل شوند؛ مثلا باید بیاموزیم که چگونه می‌توان ثروت را تبدیل به منزلت کرد، چرا که اگر این مورد را یاد نگیریم تنها ثروت اندوزی کرده‌ایم و جمع کردن مال نیز جز مفسده چیز دیگری برای جامعه ندارد.

آمار واقعی اعتیاد در دانشگاه‌ها اعلام شد

می‌توانیم در دانشگاه‌ها پیشگیری‌های اولیه داشته باشیم، به طوری که دانشجوی ما تا اندازه‌ای مشغول فعالیت‌های فرهنگی شود که زمینه گرایش به سمت انزوا و افسردگی که بعضا باعث اعتیاد می‌شود، به وجود نیاید. بنابراین وقتی صحبت از نشاط، امید و پویش دانشگاهی می‌کنیم به این دلیل است که جامعه دانشگاهی از این نگرانی‌ها دور بماند.

دولت به جای جبهه‌گیری به فکر اقتصاد باشد

دولت از وعده‌های غیرعملی و قبول پروژه‌های فاقد توجیه اقتصادی و کارشناسی و مساعدت‌های حساب نشده فردی در این سفرها پرهیز کند تا مشکلات گذشته تکرار نگردد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.