علت هجمه به قوه‌قضائیه از زبان‌آملی لاریجانی

رئیس قوه قضائیه هجمه‌های مستمر و پیوسته به دستگاه قضا را به دلیل تلاش این قوه در دور نشدن از مسیر عدالت، برخورد با مفاسد اقتصادی و ایستادگی در برابر فشارها و رانت‌های سیاسی دانست و گفت: البته صبر دستگاه قضایی هم حدی دارد.

پول کثیف!

در واقع اتهامات اقتصادی، محور پرونده قضایی «م-ه» بوده است و آنچه در افکار عمومی نیز بیشتر از سایر اتهامات «م-ه» مطرح و چشمگیر بود، همین اتهامات اقتصادی بود.

دستگیری یک مفسد بزرگ اقتصادی توسط سپاه

یکی از بزرگترین بدهکاران بانکی و مفسد اقتصادی توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دستگیر و روانه زندان شد.

امیدملت به‎برخورد قاطع قوه‎قضاییه با هاشمی‎

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر با اشاره به لزوم مبارزه جدی دستگاه قضا با مفسدین اقتصادی، گفت: قوه قضائیه با صدور حکمی قاطع و عادلانه برای مهدی هاشمی امید ملت در برخورد این قوه با مفاسد اقتصادی را دوچندان می‌کند.

پشت پرده انتشار اسامی نمایندگان دریافت‌کننده پول از رحیمی

نماینده مردم تهران در مجلس، با اشاره به پشت پرده انتشار یک فهرست درباره اسامی نمایندکان دریافت کننده پول از رحیمی، از پیگیری این موضوع ازطریق قوه قضائیه خبر داد.

آقای سیف! چرا بانک مرکزی منفعل است؟

کی باید شاهد توصیه و خواهش از طرف بانک مرکزی به بانک ها برای اجرای دستورالعمل ها باشیم؟چند اختلاس و رانت چند میلیاردی دیگر باید رخ دهد تا بانک مرکزی به طور جدی برای برخورد با متخلفین ورود پیدا کند؟

رحیمی در اوین از امکانات خاصی برخوردارنیست

رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی گفت که محمدرضا رحیمی در در بند محکومان مالی نگهداری می‌شود و از امکانات خاصی هم برخوردار نیست

سیر تا پیاز پرونده رحیمی از زبان سخنگوی قوه قضائیه

داود سرخوش شهری مشکلی در رابطه با دیون خود داشته است و برای رفع مشکل، حاضر به پرداخت وجه و رشوه می‌شود؛ از او یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان طلب می‌شود و وی را پیش آقای رحیمی می‌برند و ایشان یک میلیارد تومان را در دو مرحله به حساب شخصی رحیمی در بانک ملی واریز می‌کند.

هفته‌نامه ۹ دی‌ توقیف شد

هفته‌نامه ۹ دی‌ با تصمیم هیئت‌نظارت بر مطبوعات و به دلیل نظر این هیئت بر شائبه اهانت به امام راحل (ره) در مطلبی و همچنین مطلبی دیگر که مغایر سیاست‌های هسته‌ای نظام در حوزه هسته‌ای بود، توقیف شد.

نماز جمعه، دماسنج افکار عمومی مومنان است

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه در یک سال گذشته دولت هر نوع انعطافی به خرج داده ولی تحریم‌ها بیشتر شد تصریح کرد: امام (ره) در تحریر الوسیله مبارزه با زیاده‌خواهی غرب را بر همه مسلمین واجب دانست.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.