مرگ حجاج ایرانی در منا؛ انتقام‌گیری سعودی یا بی‌کفایتی؟

یعقوب توکلی معتقد است فاجعه منا حاصل بغض اموی شکل گرفته توسط علمای سلفی نسبت به مسلمانان جهان است که در نهایت آل سعود را در خود فرو می برد. او برداشت «بی‌کفایتی» یا «بی مسئولیتی» در برابر این ماجرا را تخفیف این فاجعه و کشتار می‌داند.

خروج زنان در ماه رمضان از خانه حرام شد

مفتیان داعشی در فتوایی عجیب، اعلام کردند: در روزهای ماه رمضان زنان از خانه خارج نشوند.

سه خاطره تلخ و شیرین از تقریب

وقتی چشم مفتی مصر از دور به آیت‌الله تسخیری افتاد، جمعیت حلقه زده را شکافت و به سوی ایشان آمد و آیت‌الله تسخیری را در آغوش گرفت. نهایت احترام و ادب را به ایشان داشت و گفت مدت‌ها مشتاق زیارت ایشان بوده‌اند. محبوبیت و احترام و جایگاه آیت‌الله تسخیری در بین علمای اهل سنت بسیار جالب بود.

مفتی اهل سنت: جنگ مذهبی حرام است

در تماس با برخی گروه های افراطی اهل سنت گفته ام که شما دشمن اصلی تان را فراموش کرده اید و با شیعیان وارد جنگ شده اید در حالی که دشمن اصلی، صهیونیست ها هستند که در قرآن کریم هم بر اوج دشمنی شان نسبت به مسلمان ها تاکید شده است.

احمدی‌نژاد موجب وحدت شیعه و سنی شد؟

وقتی که آقای احمدی نژاد رئیس جمهور شما اینطور محکم جلوی آمریکا ایستادگی کرد، 8 برنامه در تلویزیون برگزار کردم تا بگویم شیعه مسلمان است و شیعه با ما هیچ فرقی ندارد و مذهب پنجم اسلام است.

تصاویر‌ جنجالی مبلغان وهابی و فرزندانشان‌

با ادامه گسترش اختلافات بین اعضای آل‌سعود به دلیل انزوای روز افزون این کشور در منطقه و جهان درنتیجه حمایت از گروه‌های تروریستی در سوریه؛ انتشار تصاویری از مبلغان “سعودی” به همراه فرزندانشان در اماکن تفریحی و خارج از این کشور، با وجود دعوت مستمر آنان از جوانان عربستانی برای جنگ در سوریه، جنجال بسیاری را در این کشور به راه انداخته است.

خوردن گوشت گربه در سوریه حلال شد!

تعدادی از علما و مفتی های شهر حمص در شمال سوریه، با صدور فتوایی خوردن گوشت گربه را حلال اعلام کردند.

امام مسجد الاقصی: مفتی قطر خائن و دروغگو است

امام مسجد الاقصی، مفتی قطر را به دلیل صدور فتوای «جهاد در سوریه» به خیانت و دروغگویی متهم کرد.

مفتی اهل سنت:مردم ایران قدر رهبری را بدانند

مفتی اهل سنت ھند گفت: در این زمانه آمریکا از تدابیر حضرت آیت الله خامنه ای وحشت دارد و رهبری ایشان توانست ریشه استکبار را در ایران بخشکاند.

رژیم صهیونیستی مفتی بیت‌المقدس را آزاد کرد

در حالی که تشکیلات خودگردان فلسطین آزادی فوری مفتی بیت‌المقدس را خواستار شد،پلیس اسرائیل مفتی بیت‌المقدس را که به دلیل ناآرامی در یک مکان مذهبی در شهر بازداشت کرده بود، آزاد کرد.