شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹

با قشر خاصی از مفسدین مواجهیم

این عکس ازدادگاه بانک_سرمایه پیچیدگیِ #مبارزه_با_فساد را به تصویر می کشد!

فروش غیرقانونی شرکت‌ها و اموال دلال دکل نفتی

بر اساس گزارش‌های رسیده آقای (م.ش) که در زندان به سر می برد و براساس حکم قوه قضاییه ممنوع المعامله است اقدام به واگذاری و فروش اموال خود از طرق مختلف و به صورت غیرقانونی کرده است.

جزییاتی از مفسد اقتصادی دستگیر شده

چهارشنبه هفته گذشته، روابط عمومی سپاه پاسداران، از دستگیری یکی از بزرگ‌ترین بدهکاران بانکی و مفسد اقتصادی توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) از سوی سازمان اطلاعات سپاه خبر داد.

خانه فساد یک بدهکار بانکی+جزئیات

“ح.ا” مشهور به داریوش که یکی از محکومین اصلی پرونده فساد اقتصادی معروف در سال 76 می باشد و موارد اتهامی و پرونده های مختلفی از جمله اخلال در نظم اقتصادی کشور، قاچاق ارز، قاچاق کالا، قاچاق عتیقه و پرداخت رشوه های کلان در دستگاه قضایی دارد، با راه اندازی و تجهیز خانه های فساد، اقدام به آلوده سازی و باج گیری از افراد مرتبط با شبکه فساد اقتصادی نموده است

چرا فوتبال برای مفسدان اقتصادی جذاب است؟

بخشی از دنیای فوتبال در سال های اخیر در زیر سایه ابری سیاه از انواع فساد، تبانی، قمار، رشوه گیری و دخالت افراد تبهکار و فاسد قرار گرفته است. اما چرا فوتبال برای مفسدین اقتصادی جذاب است؟

شهرام جزایری پس از ۱۱ سال آزاد شد

شهرام جزایری پس از تحمل یازده سال حبس امروز از زندان آزاد شد.

آخرین خبر از پرونده شهرام جزایری

وکیل شهرام جزایری آخرین وضعیت پرونده قضایی موکلش را تشریح کرده و درباره رد مال و پرداخت جزای نقدی از سوی جزایری توضیحاتی ارائه کرد.

علت ادامه حبس معروف‌ترین مفسد اقتصادی چیست؟

شهرام جزایری که می‌توان از وی به عنوان معروف‌ترین مفسد اقتصادی نام برد، علی‌رغم به پایان دوران محکومیتش هنوز در زندان به سر می‌برد.

برخورد با اخلال‌گران اقتصادی به شیوه صدام

زمانی که از بالای جیپ، سرگردی سبیلو دستور می‌دهد که بونکر سیمان بیاید جلو، همه‌ی نگاه‌ها می‌رود طرف سرگرد داخل جیپ. لوله‌ی خرطومی سیمان که می‌رود بالای سقف «آه» مردم در می‌آید. این آه مردم نتیجه‌ی آه شاهانه است. مفسد اقتصادی را داخل مغازه‌اش به همراه میز و صندلی‌هایش به مجسمه‌ای سیمانی تبدیل می‌کنند، تندیسی در تاریکی، تا درس عبرتی باشد برای دیگران.

دولت اخلالگران بازار ارز و سکه را به دستگاه قضایی معرفی کند

آملی لاریجانی با تاکید بر این‌که وضعیت نظام اقتصادی و به ویژه بازار طلا و ارز باید در دو محور تدبیر و برخورد ساماندهی شود، از قوه مجریه خواست اخلالگران نظام اقتصادی و بازار ارز و سکه کشور را برای برخورد قانونی به دستگاه قضایی معرفی کند

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.