خط و زاویه ی جریان مذاکره و سازش از دشمنی آمریکا با ایران

از محورهای عمده ی مسلط بر سیاست خارجی دولت کنونی و جریانات طرفدار مذاکره و سازش تلاش سخت در جهت تنش زدایی با آمریکا در مورد مسائل منطقه ای و بین المللی است اینها معتقدند دولت و کشور باید به فکر آینده ی کشور باشند فلذا این زخم کهنه در روابط ایران و آمریکا باید درمان شود

تقاضا و هزینه‌تراشی دشمن پایانی ندارد/تئوری سازش فاتحه انقلابی گری را می خواند

عضو هیأت علمی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی گفت: تقاضا و هزینه‌تراشی دشمن برای ما پایان و انتهایی ندارد مگر اینکه مانند دوران رژیم پهلوی و برخی کشورهای منطقه عامل و کارگزار سیاست‌های آمریکا شویم که ختم و فاتحه انقلاب، خون شهدا و هدر دادن زحمات امام(ره) است.

طرح سازش و مذاکره با آمریکا ناشی از ضعف است

نماینده مردم آذربایجان‌غربی در مجلس خبرگان رهبری گفت: طرح سازش و مذاکره با آمریکا ناشی از ضعف است و طراحان این دیدگاه واقعیات دنیا را نمی‌بینند که جمهوری اسلامی ایران نسبت به ۴۰ سال گذشته قدرتمند و آمریکا ضعیف‌تر شده است.

موضع محکم رهبری در مورد معامله مملکت در مقابل یک لقمه نان

رهبر انقلاب: ما حاضر نیستیم برای گرفتن گندم و روغن، مملکت و ملت را بدهیم

محور مقاومت این‌بار به خود باخت!

حزب‌الله به خوبی از حساسیت توافق و انتقال اعضای داعش به دیرالزور مطلع بوده به‌گونه‌ای که حتی بشار اسد هم چندان به آن رغبتی نداشته است. اما به نظر می‌رسد در این میان، واکنش احتمالی مقامات عراقی چندان مورد محاسبه قرار نگرفته بود و همین بهانه‌ای شد برای حاشیه‌سازی‌های مختلف.

پاکسازی نقاط جدیدی در «زبدانی»

نیروهای ارتش سوریه و رزمندگان مقاومت حزب‌الله لبنان در ادامه عملیات پاکسازی کامل شهرک «زبدانی» نقاط جدیدی پاکسازی کردند.

جشن تولد «سید حسن نصرالله +عکس

همزمان با سالروز تولد دبیر کل حزب الله لبنان، والدین «سید حسن نصرالله» و رزمندگان مقاومت در جبهه‌های نبرد «زبدانی»، آغاز پنجاه و پنجمین سال عمرش را تبریک گفتند.

دلیلی بر شهادت امام صدر وجود ندارد

عادل عون مسئول دفتر جنبش اَمَل در تهران گفت: امام خمینی زیر نامه‌ای به چمران می‌نویسد که امام موسی صدر بهترین کسی است که برای شیعه کار می‌کند.

حمایت از مقاومت موجب اخراج از mbc شد

جورج قرداحی با اشاره به اینکه رسانه، منتقل‌کننده خوبی و بدی است، گفت: رسانه‌ها برای مقابله با افراطی‌گری باید منتقل‌کننده اسلام محبت باشند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.