یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹

مقتدا صدر:طرحی برای انحلال‌ پارلمان نداریم

رهبر جریان صدر با تاکید بر اینکه این جریان هیچ طرحی برای انحلال پارلمان ندارد خواستار برگزاری تظاهرات در بغداد در جمعه آینده شد.

«مقتدا صدر» با امیر کویت دیدار کرد

رهبر جریان صدر عراق طی سفرش به کویت ضمن تسلیت حمله انتحاری اخیر علیه شیعیان به دولت و ملت این کشور، با امیر کویت دیدار کرد.

مقتدا صدر برای ابراز همدردی وارد کویت شد

رهبر جریان صدر عراق برای عرض تسلیت به دولت و آسیب‌دیدگان انفجار انتحاری مسجد شیعیان کویت وارد این کشور شد.

احتمال بازگشت مقتدی صدر به سیاست

دبیرکل “فراکسیون الاحرار”، وابسته به جریان صدر عراق در مصاحبه با شبکه المیادین اعلام کرد: احتمالا مقتدی صدر، رهبر جریان صدر به زودی به عرصه سیاست بازگردد.

جعفر صدر جانشین مقتدی صدر شد

منابع عراقی روز یکشنبه از تعیین جعفر صدر به عنوان جانشین مقتدا صدر برای رهبری سیاسی جریان وابسته به خاندان صدر خبر دادند.

مقتدی صدر در میانه راه سیاست

ˈمقتدی صدرˈ رهبر جریان سیاسی نظامی که به همین نام معروف است، سه شنبه این هفته در پی اعلام چند روز قبلش مبنی بر کناره گیری از سیاست، در یک کنفرانس خبری به دولت نوری المالکی به شدت حمله کرد.

«مقتدا صدر» دلایل کناره‌گیری را اعلام کرد

رهبر جریان صدر با انتقاد از عملکرد دولت عراق گفت که سیاست بابی برای ظلم و تکروی و تجاوز شده است و پول چشمهای مقامات مسئول در دولت مالکی را کور کرده است. ترور‌ها در عراق غوغا می‌کنند و دولت اهمال می‌کند.

«مقتدا صدر» از سیاست کناره‌گیری نمود

مقتدا صدر این تصمیم را برای حفظ آبروی خاندان صدر به ویژه دو شهید این خاندان و دور ماندن اسم آنها از هرگونه اتهام فسادی که تاکنون روی داده یا احتمال دارد در آینده تحت عنوان این دفاتر در داخل و خارج عراق صورت گیرد، گرفته است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.