پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

بازی با مقدسات شوخی‌بردار نیست

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه بازی با مقدسات شوخی‌بردار نیست، گفت: حادثه تاسف‌بار اهانت به رسول خدا(ص) توسط نشریه فرانسوی پروژه صهیونیست‌ها برای موج جدید اسلام‌ستیزی، اسلام هراسی و ترویج تنفر مذهبی است.

2014،سال تعرض به مقدسات‌دینی‌فلسطین بود

وزارت اوقاف فلسطین با انتشار گزارشی از حجم تعرض‌ها به مقدسات دینی در سال ۲۰۱۴، این سال را بدترین سال از نظر تعرض به مقدسات دینی اعلام کرد.

تظاهرات گسترده در مسجدالاقصی

صدها فلسطینی پس از نماز جمعه در مسجدالاقصی دست به تظاهرات گسترده زدند و تعرض به مقدسات را محکوم کردند.

توهین به مقدسات اهل سنت جایز نیست

آیت‌الله مکارم شیرازی با تاکید براینکه فتوا داده ایم که توهین به مقدسات اهل سنت جایز نیست، گفت: راه روشن را به همگان نشان داده ایم و همه را به این راه را می خوانیم.

قول روحانی به خبرگان درباره خط‌قرمزها

خبرگان رهبری در توصیه ای به مسئولان فرهنگی آورده است: از تمام رسانه‏ ها و دستگاه ‏هاى فرهنگى؛ به ویژه وزارت ارشاد و رسانه ‏ى ملى مى ‏خواهیم تا با هوشیارى و وفادارى نسبت به اصول انقلاب، با تهاجم فرهنگى دشمن، مقابله كرده و با تكیه بر هنر فاخر اسلامى و ملى، فرهنگ غنى اسلام و تربیت دینى و تمدن اسلامى را تجلى بخشند.

با روزنامه‌های هتاک برخورد قاطع شود

ذره‌ای نباید نسبت به فعل و عمل و کارکردهای این نشریات راضی باشیم، چراکه قلب انسان یا جایگاه شیطان است و یا جایگاه حق و حقیقت.

حق‌التألیف نویسندگان یک انتشارات به مجری حکم شاهین نجفی اختصاص داده شد

امضا کنندگان حق تالیف آثار منتشر شده و در دست انتشار خود را به مجاهدی اختصاص داده و اهدا می‌نمایند که حکم ارتداد شاهین نجفی را به اجرا در آورد.

فقط برای اعدام پول می دهیم!

شاید اصلا لازم نبود این موضوع رسانه‌ای شود و می‌شد تجاهل کرد و آن را در حد برخی لینک‌های محدود اینترنتی نگهداشت و به جای آن برای جریانی که چند سال است راه افتاده چاره اندیشی جدی‌تر کرد. ……

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.