اقتصاد بیمار موجب تولید جرم است

رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور با انتقاد از میزان تسهیلات بسیار ناچیز اعطایی به خانواده های زندانیان گفت: اگر می‌خواهیم کاری انجام دهیم باید منطبق با واقعیت‌های روز جامعه باشد.

کمبود مالی مشکل اصلی نظام سلامت است

مشاور عالی وزیر بهداشت گفت: ۸۰ هزار تخت بیمارستانی در کشور داریم که تعداد زیادی از آنها فرسوده شده اند، البته ۴۶ هزار تخت بیمارستانی نیز در حال ساخت است که بخشی از آنها جایگزین بیمارستانهای فرسوده هستند.

قطر و عربستان؛ کار چاق کن‌های مالی آمریکا

قطر شبکه‌ای از موسسات مالی در کشور مالی تاسیس کرده است که وجوه نقد آن را تامین می‌کند. از جمله آن‌ها مدارس و سازمان‌های خیریه‌ای است که از سال ۱۹۸۰ هزینه‌های آن‌ها پرداخت شده و در ازای این کمک‌ها قطر انتظار بازپرداخت این سرمایه‌ها را دارد.

منابع مالی منافقین از کجا تامین می‌شود؟

با توجه به اینکه گروهک تروریستی منافقین از منابع تجاری و اقتصادی مستقلی برخوردار نیست و دائما دست گدایی به سوی نهادهای غربی دراز کرده و می‌کند هر از چندگاهی با برگزاری تجمعاتی هزینه‌های هنگفتی را صرف اعمال ضد بشری خود می‌کند. سوالی که در اینجا مطرح می‌شود این است منافقین چگونه مخارج خود را تامین می‌کند؟

۷۰ درصد کارگران زیر خط فقر!

دستمزد کارگران فقط نياز 10 روز خانوار کارگري را تامين مي‌کند، این در حالیست که کارگر مجبور است مشاغل ديگری را انجام دهد و يا اينکه با کمبود شديد منابع مالي مواجه شود.

ممنوعیت کمک دولت به سازمان‌های مردم نهاد

نمايندگان مجلس در جلسه علني امروز يكشنبه در ادامه بررسي طرح تأسيس، فعاليت و نظارت بر سازمان‌هاي مردم‌نهاد منابع مالي اين سازمانها را تعيين كردند. بر اين اساس، هديه، اعانه و هبه اشخاص حقيقي و حقوقي غيردولتي و داخلي و خارجي با رعايت اين قانون، وقف، وجوه حاصل از فعاليت‌هاي انجام شده در چارچوب اين قانون، حق عضويت در اين سازمانها و اخذ وام و تسهيلات از بانكها و مؤسسات مالي و اعتباري از جمله منابع مالي سازمان‌هاي مردم نهاد عنوان شدند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.