چرا این کارگردان جذب «گاومیش» شد؟

«حضور پنج ساله در منطقه‌ی جنگی و تجربه‌ی هر روزه‌ی پناه گرفتن در خانه باعث شد که وقتی این نمایشنامه را خواندم، مرا جذب کرد.»

توصیه مقام معظم رهبری به فرماندهان سپاه

رهبر معظم انقلاب در دیداری با برخی فرماندهان سپاه فرمودند: مهدی باکری و بسیاری از فرماندهان دفاع مقدس کمتر از برخی از امامزاده‌ها نیستند.

دکتر زاکانی جان یک کودک را نجات داد

یکی دو روز است که فداکاری این جانباز انقلاب، نقل مجالس مردم بومی حاشیه آبادان است و همه از نماینده مجلسی که دختر بچه سه ساله را نجات داده می‌گویند.

نامه‏ یک دانش‏‌آموز افغانی به خانواده‏‏ دانش‏‌آموزان شهید راهیان نور

من خاطرات سفر خود را به شلمچه برای شما و به خصوص به خانواده‏های داغدار این دانش‏آموزان عزیز می‏نویسم. شاید به جاهایی که ما رفتیم و دیدیم آنها هم رفته باشند و دیده باشند. شاید با خواندن این سفر نامه اندکی از غصه‏های خانواده همکلاسی‏های ما کم شود. چون ما همه در ایران اسلامی درس می‏خوانیم و کلاس دوم دبیرستان هستیم، افغانی و ایرانی نداریم و همه همکلاسی هستیم. امیدوارم چنین غم بزرگی در هیچ جای جهان پیش نیاید.

مسئول کل تیم‌های نظارت مین‌برداری جنوب کشور به شهادت رسید

«عبدالرضا قربانعلی» مسئول کل تیم‌های نظارت مین‌برداری جنوب کشور ساعتی پیش در حین عملیات مین‌زدایی در منطقه «چزابه» به شهادت رسید.

حذف آثار دفاع مقدس؛ از ميان بردن صفحاتي از تاريخ غيرت و مردانگي

ديروز انحلال قله حماسي چغالوند براي استخراج گچ و امروز تخريب «بيمارستان صحرايي بانه» به بهانه ساخت مجتمع مسكوني و فردا بهانه‌اي ديگر گريبان مستندات دفاع مقدس را گرفته است.