پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

مبارزه با فساد را از مباحث مناظرات انتخابات۹۶ آغاز کنید+کلیپ تصویری

مفسدین اقتصادی یکی از این سه نفرند یا روحانی یا جهانگیری یا قالیباف!

ابطال تئوری ولایتی در مناظره‌انتخاباتی در مذاکرات اخیر هسته‌ای

اکنون و با وجود از دست دادن تمامی برگ برنده های کشور در زمینه دستاوردهای هسته‌ای نظیر ذخایر سوخت 20 درصد و نسل جدید سانتریفیوژها، همچنان بر دامنه تحریم‌ها از سوی آمریکا و اروپا افزوده می‌شود و یک سال مذاکرات طولانی مدت نیز نهایتا به هیچ نتیجه‌ای نرسید و این وضعیت تا هفت ماه دیگر تمدید شد.

فیلم: پاسخ محسن‌رضایی به عصبانیت روحانی

محسن رضایی:آقای روحانی شما که با یک انتقاد کوچک اینگونه عصبانی میشوید فردا روزی که ریاست جمهوری کشور را به عهده گرفتید چه خواهید کرد؟حسن روحانی:من عصبانی نشدم!با صدای رسا صحبت کردم !

استانداردی که جلیلی از «نرمش قهرمانانه» در مقابل انعطاف‎پذیری ذلیلانه به ثبت رساند

بازخوانی آنچه در آلماتی 2 به عنوان موردی کاملا مشابه با آنچه که در نیویورک در پیش روی ایران است، بتواند راهگشا باشد، چنانکه دکتر جلیلی و تیم مذاکره کننده ایرانی، در این مذاکرات، استانداردی را برای انعطاف پذیری و نرمش، اما از موضع قدرت و منافع ملی به ثبت رساند که بر آن مبنا، رفتاری غیر هم تراز با آن، قطعا عنوان نرمش قهرمانانه را نخواهد گرفت و مردم به راحتی تعبیر همچون انعطاف پذیری ذلیلانه را برای آن برخواهند گزید.

پای دودکشی‌ها به «مناظره» باز شد

تولید و پخش برنامه‌های تلویزیونی همواره با حاشیه‌های مختلف و متفاوتی مواجه است که این حواشی البته در برنامه‌های زنده و گفت‌وگومحور پررنگ‌تر است.

ولایتی: اظهاراتم در مناظره‌ها نظر شخصی بود

نامزد انتخابات ریاست ‌جمهوری یازدهم با تأکید بر اینکه انتخابات به پایان رسیده و باید فضای همدلی در کشور حاکم شود، گفت: مواضع بنده در انتخابات کاملاً فردی و نظر کارشناسی بنده در آن زمان بود.

مناظره‌ها تعطیل نمی‌شوند

مناظره‌های تلویزیونی در موضوعات مختلف ادامه خواهند داشت.

دانشور: مناظره چهارم کاندیداها منتفی است

دبیر ستاد انتخابات رسانه ملی گفت: برگزاری مناظره چهارم کاندیداهای ریاست جمهوری منتفی است.

باقری: برخی‌ها شعور مردم را به بازی گرفته‌اند

رئیس ستاد انتخاباتی جلیلی گفت: آقای روحانی با اجازه کدام مرجع قانونی اسناد طبقه‌بندی نظام ر ا منتشر کرد، این اسناد طبقه‌بندی شده را از کجا آورد؟

چرا مجری در مناظرات دوم و سوم تغییر نکرد

سازمان صداوسیما تصمیم گرفت سه مناظره اقتصادی، فرهنگی و سیاسی را با اجرای سه مجری با سابقه خود یعنی مرتضی حیدری، محمدجعفر خسروی و حسن سلطانی به روی آنتن ببرد، اما پس از برگزاری مناظره اول توسط حیدری تصمیم‌گیری‌ها تغییر پیدا کرد و اجرای هر سه مناظره به حیدری رسید.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.