توضیحات زاکانی در خصوص حاشیه‌سازی‌ها

رئیس کمیسیون ویژه بررسی برجام در مجلس گفت: علت مخالفت من با حضور آقای بعید‌ی‌نژاد در گفتگوی ویژه خبری شبکه دو، مصوبه کمیسیون ویژه بوده است که اعضا وارد مناظره‌ها نشوند.

نقد دولت از حقوق مردم است

دبیرکل حزب اسلامی کار، نقد دولت را حقوق ذاتی مردم دانست و گفت: در جامعه ما بحث نقد جایگاه خود را پیدا نکرده و اگر نظرات یک فرد را مورد نقد قرار دهیم، به او برخواهد خورد.

پاسخ به ادعاهای قرآن‌پژوهان سکولار در مناظره «بسط تجربه نبوی»

وظیفه اوصیای پیامبر همچون وظیفه پیامبر بود یعنی ابلاغ دین خدا به مردم بر مبنای وحی قرآنی و وحی بیانی و جلوگیری از تفسیرها و آرای شخصی در امر دین که موجب تحریف لفظی و معنوی اسلام و نابودی آن می گشت.

مناظره خوب تلویزیونی چگونه است؟

علی‌اکبر عبدالرشیدی – مجری برنامه‌های اقتصادی تلویزیون – درباره نحوه برگزاری یک مناظره صحیح تلویزیونی، طرح سوالات مناسب در مناظره‌های تلویزیونی، توانمندی مجریان مناظره و همچنین مسائلی که باید در مناظره‌های تلویزیونی رعایت شود‌، توضیحاتی را ارائه داد.

آمریکا تا اطلاع ثانوی «شیطان بزرگ» است

نشست تحلیلی«و اما بعد …» با موضوع «جامعه‌شناسی ایران پس از توافق» عصر یکشنبه با حضور محمد عطریانفر و پرویز امینی برگزار شد.

ادعای عجیب سرکرده فرقه انحرافی حلقه

محمدعلی طاهری سرکرده فرقه انحرافی حلقه که در زندان به سر می‌برد به تازگی در تماس تلفنی با وکیل خود مدعی شده از وی برای شرکت در یک مناظره تلویزیونی دعوت شده است.

مناظره‌ای برای عملکرد دولت در اقتصادمقاومتی

یک کارشناس اقتصادی و استاد دانشگاه گفت: مناطق آزاد از جمله موارد انتقادی است چرا که طبق نظام اقتصاد جهانی مناطق آزاد باید مبادی خروج و صادرات باشند که متأسفانه در کشور ما این مناطق فقط مبادی ورود کالا شده‌اند.

بررسی راهکارهای فرار تهران از سایه مرگ

برای حل معضل آلودگی هوا، باید ابتدا اتاق‌های فکری در سطوح دانشگاهی و تخصصی و با حضور نخبگان به صورت جدی شکل گیرد. تمامی راهکارهای پیشنهادی جمع آوری شود و در نهایت از حوزه فرهنگ و رسانه کمک گرفته شود و کمپین بزرگی در سطح ملی اجرا شود.

حسینی:دخالت مجلس در بورس مثبت باشد

کارشناس اقتصادی در بخش دوم مناظره و بحث آزاد با اشاره به قیمت خوراک پتروشیمی و مقایسه آن در کشورهای همسایه و صنعتی گفت: این رقم در ایران ۱۳ سنت است.

دعوت آیت‌الله‌نوری‌همدانی از وهابیت‌برای‌مناظره

به همین جهت فرقه‌های اسلامی را آماج شدیدترین تهمت‌ها قرار می‌دهند ما بارها اعلام‌ کرده‌ایم که حاضریم در تمام موضوعات براساس منطق با شما مناظره کنیم یا کتاب‌هایی که در این‌باره نوشته شده است را پاسخ دهید. ولی هرگز حاضر نیستند و نمی‌پذیرند اما با اصرار و سختگیری‌ها وسیله اذیت و آزار مسلمانان و تهمت به آن‌ها را فراهم نموده و در کشورهای اسلامی مشغول ایجاد اختلاف و فتنه‌گری و خون‌ریزی و اعمال وحشیانه هستند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.