صادق خرازی استعفا داد

پس از برگزاری کنگره حزب اتحاد ملت و پس از هجمه‌ها و انتقادات اخیر به مواضع صادق خرازی؛ رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان که انتقاداتی را نسبت به رابطه تندروهای جریان اصلاح طلب و غرب علیه منافع ملی مطرح کرده بود از سوی این جریانات مجبور به استعفا شد

«برجام»؛ خطوط قرمز ۱۰ گانه و منافع ملی

متن برجام از پیچیدگی های خاصی برخوردار بوده و در بسیاری از موارد، مخصوصا مواردی که به تعهدات طرف های مقابل بر می گردد، از شفافیت لازم برخوردار نبوده و کاملا قابل تفسیر می باشد. به عنوان مثال: برجام هیچ مکانیزم و محدودیت زمانی برای آژانس جهت تایید اقدامات ایران تعریف نکرده است.

ملت وحدت و متانت خود را حفظ کند

لازم است متنی که فراهم آمده با دقت ملاحظه و در مسیر قانونی پیش‌بینی شده قرار گیرد و آنگاه در صورت تصویب، مراقبت از نقض عهدهای محتمل طرف مقابل صورت گرفته و راه آن بسته شود. به خوبی میدانید که برخی از شش دولت طرف مقابل به هیچ رو قابل اعتماد نیستند.

پیام محرمانه عربستان به ایران

سفیر اسبق ایران در سازمان ملل با بیان اینکه دستاوردهایی که ضامن امنیت و منافع ملی است، قابل مذاکره، حراج و واگذاری نیست تاکید کرد: اگر امروز ایستادگی نکنیم فردا در تمام مسائل از ما باج‌گیری می‌کنند.

کوتاهی درمذاکرات خسارت‌های جبران‌ناپذیر دارد

جانشین رئیس سازمان بسیج اساتید گفت: هرگونه کوتاهی از منافع ملی و حقوق ملت خسارت‌های جبران‌ناپذیری دارد، باید با دقت و قدرت تمام مذاکرات را پیش برد.

بررسی «نسبت سینمای ایران با منافع ملی»

اولین نشست از سلسله نشست های بررسی «نسبت سینمای ایران با منافع ملی» با حضور عبدالحسن برزیده کارگردان سینمای ایران و محمدتقی فهیم منتقد در حوزه هنری برگزار شد.

دفع سلطه‌طلبی پیام انقلاب اسلامی است

مدیرمسئول روزنامه اعتماد با بیان اینکه پیام انقلاب، استقلال کشور بود، گفت: دفع سلطه‌طلبی یکی از پیام‌های مهم انقلاب بوده است، انقلاب این پیام را داد که نه اجازه می‌دهیم کسی بر ما سلطه پیدا کند، نه بر کشوری سلطه خواهیم داشت.

رسانه‌های داخلی پازل دشمن را تکمیل نکنند

عضو شورای سردبیری روزنامه وطن امروز گفت: یک تفکیک شیطنت‌آمیزی بین منافع ملی و اصول ایدئولوژیک در فضای رسانه‌ای صورت گرفته، برخی در فضای رسانه تلاش می‌کنند یک مرز مصنوعی و خطرناک بین منافع ملی و اصول ایدئولوژیک بکشند.

دلال‌هاي عموسام در ايران

این دو در تمام این سال‌ها از این اندیشکده به آن بنیاد با سلام و صلوات ترانسفر شدند تا به قول خودشان به حل و فصل «پرونده کشور بحرانی ایران» بر سر میز مشاورت با فراماسون‌های تراز اول جهانی سر و سامان ببخشند! بدون اینکه به قول رفقای پرنفوذشان در مجمع و وزارت امور خارجه، پیش از این در ایامی که در کشور پست و سمت رسمی قابل توجه داشته‌اند خدمتی به دشمن ارائه داده باشند! یعنی آمریکا دشمن رسمی کشور در سی و چند سال گذشته برای برخی مقامات ایرانی از تهران امن‌تر و باصفا‌تر شده است!

حمایت از منافع مردم یا از واردکنندگان نهایی؟

وزیر صنعت، معدن و تجارت در اقدامی عجیب و غیرکارشناسی زیرساختهای وارداتی از جمله ایران کد و شبنم را با هدف واردات کالاهای نهایی حذف کرد و جایگزینی هم برای آنها معرفی نکرد. بی شک این اقدام دولت باعث سیل واردات قاچاق به کشور شده و کمکی هم به درآمد دولت نمی‌کند…