شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹

جریان های مذهبی دارد در اختیار ثروتمندان قرار میگیرد!

اگر ملت منافق نباشد، جریان نفاق نمیتواند حاکم شود
اگر قشر مذهبی سالم باشد، جریان نفاق شکل نمیگیرد

منافق چگونه خود را به گریه می‌اندازد؟

زشتی این بیماری و اثرهای زیانبارش در جوامع بشری و بیش از آن در روان و جان مبتلای به آن، منشأ نکوهش آن در قرآن و سیره معصومان‏ علیه السلام شده است.

نقاب اسلام بر چهره منافق

بعد از پايان فتنه جمل اميرالمومنين علي(ع) مردم بصره را مورد خطاب قرار داد و در مذمت آنها فرمود: “كنتم جند المرأه و اتباع البهيمه، رغا فاجبتم و عقر فهربتم، اخلاقكم دقاق و عهدكم شقاق و دينكم نفاق؛ اي مردم بصره شما سپاه زني و پيروان چارپايي بوديد، به صداي شتر جمع شديد و چون پي شد فرار كرديد، اخلاق شما سست و پيمان تان ناپايدار و آيين شما دورويي است”.

تجلی نفاق حقیقی در رفتار و عمل دولت آمریکا!

حالا بد نیست ملت ایران بدانند که رئیس جمهور آمریکا پیام داده که ما مدافع ملت ایرانیم. اوباما گفته است مردمی که در میدان آزادی جمع شدند شبیه مردم مصر در میدان تحریر هستند. بله مردمی که در میدان آزادی هر سال ۲۲ بهمن جمع می شوند شبیه آنها هستند چون شعار مرگ بر آمریکا سر می دهند.

امیر ارجمند؛ از سخنرانی در مجمع تشخیص مصلحت تا راهبری ضدانقلاب

شاید عجیب باشد که کسی یک سال پیش از انتخابات بخواهد عدم مشروعیت نظام را به دلیل سرکوب مخالفان در اذهان جا بیندازد. ولی بسیار عجیب‌تر از آن سخنرانی وی در سمینار مجمع تشخیص مصلحت نظام جمهوری اسلامی است!

نماد شناسی رسانه‌های منافقان جدید

یکی از مشکلات «جنبش سبز» این بود که حد و مرزی نداشت، یعنی همه معترضان اجازه داشتند واردش شوند و خود را یکی از اعضای این جنبش معرفی کنند. رسانه های این جنبش هم از این تنوع و پراکندگی آرا حمایت کامل می کردند و به تریبون این افراد و گروهها تبدیل شده بودند.

سؤالات مجری «ديروز امروز فردا» از میرحسین موسوی

وحيد يامين‌پور مجري برنامه «ديروز، امروز، فردا» در گفت‌وگوي مکتوب با خوانندگان سايت «الف» پرسش‌هاي آنان پاسخ داد. وي در پاسخ به اين سؤال که «اگر به شما بگویند برو با موسوی مصاحبه کن چه سوالاتی می پرسید؟»، نوشته است: …

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.