عده‌ای منافق، مردم را می‌ترسانند

حضرت آیت الله ناصر مكارم شیرازی از مراجع عظام تقلید گفت: عده ای منافق تلاش می كنند دل های مردم را خالی كرده، آنان را ترسانده و به سازش با مستكبرین و دشمنان بكشانند.

تولید دو مستند و یک سریال ویژه شهدای مبارزه با نفاق

رئیس بسیج سازمان صدا و سیما از تولید چندین مستند و یک سریال تلویزیونی برای معرفی شهدای مبارزه با نفاق در سال جاری خبر داد.

آن روی سکه شبکه ماهواره‌ای اهل بیت!

شبکه ماهواره اهل بیت که توسط چند افغانی به سرکردگی یك روحانی نما به نام حسن اللهیاری اداره میشود بالاخره پس از چند ماه فتنه انگیزی و اختلاف افکنی بین شیعه وسنی چهره منافقانه و شیطانی خود را با توهین نسبت به حضرت آیت الله خامنه ای و ظالم خواندن ایشان ،افشا كرد.

وجه تشابه برآمدگی بوقلمون و خیابان آزادی!

چطور در 25 خرداد خیابان آزادی به فراخی چند میلیون ظرفیت دارد و 22 بهمن این خاصیت‌ را از دست می دهد؟ این طرز برخورد منافقین با حماسه ‌های مردمی انسان را به یاد بوقلمون می اندازد با آن برآمده‌گی گوشتی که از بالای نوک ش آویزان است.

بصیرت یعنی دادن ملاک به مردم، شفاف کردن مرزها

نفاقی که در قرآن مطرح است و ما می‌گوییم، بحث‌های اجتماعی- سیاسی است. یعنی در خط کشی‌های بین امت اسلامی وخارج از امت اسلامی اینها(منافقین)جایی قرار میگیرند که میخواهند از دو طرف امتیاز کسب کنند…. این مهم‌ترین ویژگی منافقین است که نسبت به خودی‌ها، یعنی مسلمانان و آن‌هایی که عضو جامعه اسلامی هستند با سوءظن برخورد می‌کنند، اما به دشمن که می‌رسند نگاهشان مدارایی می‌شود… ما حق نداريم سريع حكم نفاق نسبت به افراد صادر كنيم. چون عرض كردم نفاق درجاتي دارد وافراد هم در حال تغيير هستند

با تروریست‌های اقتصادی شدید برخورد کنید

بايد با تروريست‌هاي اقتصادي و سرمايه داران وابسته به خارج بشدت برخورد كنيم. آنها كساني هستند كه خود و ايادي متخصص‌شان در رشته‌هاي مختلف در ارگان‌هاي اقتصادي، فرهنگي و دانشگاهي نفوذ كرده‌اند و در مواردي با نفوذ در دستگاههاي دولتي عملكرد انقلابي نظام و فرزندان امام را زير سؤال مي‌برند. در كارخانه‌ها و ادارات همة تلاش خود را مي‌كنند تا مردم را نسبت به نظام اسلامي و انقلاب بدبين كنند.

افشاگری شهید همت از توطئه‌های آمریکا، بنی‌صدر، نهضت آزادی

آمریکا به انواع دسیسه ها دست زد. دسیسه اول به سازش کشیدن انقلاب بود و آمریکا در یک مجموعه کلی، رسیدن به دو هدف را دنبال می کرد که یکی کند کردن حرکت و دیگری به سقوط کشاندن انقلاب اسلامی بود… و نهایتاً با تحمیل جنگ خواست به مقصود برسد…

جلال الدین فارسی؛ پس از سالها بی‌خبری

امام(ره) شرح جلسه را می‌فرمایند و نظر آقا را می‌خواهند، که آقا با لطفی که پروردگار به ایشان دارد و ذکاوت و درایت خاصی را نصیبشان کرده است از تصمیم شوم میرحسین پرده برداری می‌کنند و به امام(ره) می گویند با استعفا موافقت نکنید چرا که او به دنبال قهرمان سازی از خودش است، ‌امام(ره) در این زمان دستش را بلند می‌کند و با اشاره به آقا می‌فرمایند این درست است.

بازخوانی واقعه 14 اسفند 1359 دانشگاه تهران

من آنها را دعوت به آرامش كردم تا بتوانم سخنان رئیس جمهوری را بشنوم. ناگهان دور من حلقه زدند . می‌گفتند این ریشو است. حتما حزب‌اللهی است. جبیب‌هایم را خالی كردند . دفترچه تعاونی اداره را از جیبم بیرون آوردند . می‌گفتند او عضو انجمن اسلامی مخابرات است، او را بزنید . همه آنها به جان من افتادند و سخت مرا كتك زدند

میرحسین موسوی باز هم مجبور به فرار شد!

عصر روز پنج شنبه مراسم گرامیداشت شهید حمید باکری در منزل وی در شهرک ابوذر تهران با حضورمیرحسین موسوی برگزار شد. روزنامه رسالت در این مورد نوشت: میرحسین موسوی که احساس کرده بود این مراسم فرصت مناسبی برای ظاهر شدن او در میان مردم خواهد بود در این مراسم شرکت کرد اما به محض ورود […]

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.