منامه تبدیل به شهر ارواح شد +عکس

اولین جلسه دادگاه دبیرکل جمعیت وفاق ملی اسلامی بحرین، بزرگترین جمعیت معارض شیعه که در بازداشت رژیم آل خلیفه بسر می‌برد، امروز چهارشنبه به دور از چشم رسانه‌ها برگزار شد.

گزارش‌تصویری: اعتراضات‌ امروز در بحرین

مردم بحرین برای تاکید بر ادامه قیام خود تا دستیابی به دموکراسی و رفع تبعیض و بی عدالتی این کشور به خیابانها آمدند.

سکوت غرب در قبال خشونت ریاض و منامه

آن‌ها (دولتمردان غربی) به عربستان سعودی می‌روند تا سلاح‌هایشان را بفروشند، قرارداد امضا کنند. آن‌ها نگران موارد نقض حقوق بشر در عربستان نیستند چه رسد به بحرین. بنابراین، درحقیقت این مساله در دستور کار آن‌ها قرار ندارد.

درباره بحرین هم مثل اوکراین موضع بگیرید

دبیرکل جمعیت وفاق ملی بحرین از جامعه بین المللی خواست تا برخوردهای گزینشی و دوگانه را در قبال مسائل جهانی کنار گذاشته و همان رویکردی را که درقبال اوکراین اتخاذ کردند، درقبال بحرین نیز دنبال کنند.

آل‌خلیفه منامه را محاصره کرد

جریان‌ها و تشکل‌های معارض بحرینی تأکید کردند،‌ هرچه به روز 14 فوریه نزدیک می‌شوند،‌ حلقه فشار رژیم حاکم بر این کشور بر معارضان تنگ‌تر می‌شود.

بحرين و غرشی رساتر از فرمولا

تظاهرات عمومی ملت بحرين در فاصله كمتر از يك روز به آغاز مسابقات جايزه بزرگ منامه، دو تن از اعضای تيم «فورس اينديا» را راهی بريتانيا كرد؛ غرش موتور‌های فرمولا اكنون در ميان فرياد‌های آزادی‌خواهانه بحرينی‌ها شنيده نمی‌شود.

خیابان‌های منامه در کنترل انقلابیون بحرین

انقلابیون بحرین با بستن چند خیابان اصلی پایتخت منامه و نقاط اطراف آن، نیروهای امنیتی را که از صبح امروز به حالت آماده باش درآمده بودند، غافلگیر کردند.

طوفان منامه در راه است

باقر درويش فعال سياسي بحريني از برگزاري تظاهرات گسترده مردم بحرين طي هفته آينده با عنوان “طوفان منامه” در اعتراض به جنايتگري رژيم حاکم خبر داد.

خیابان‌های منامه در کنترل مردم بحرین

خبرها از منامه حاکیست که از صبح امروز، حرکت اعتراضی خودروها در خیابانهای پایتخت بحرین، درپاسخ به فراخوان “محاصره منامه” آغاز شده بصورتیکه بیشتر خیابانهای اصلی این شهر به اذعاست.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.