رقصیدن درخیابان،مهمترین مطالبه معترضین88

به نظر می رسد کارگردانِ فیلم بارها و بارها فیلمهایی همچون بدون دخترم هرگز، سنگسار ثریا میم، آرگو و سیریانا را دیده است و هر گوشه ای از فیلمش را از یکی از این آثار گرته برداری کرده است، به امید آنکه همچون آثار ضدایرانی قبلی، جشنواره های اروپایی و امریکایی به او و فیلمش هم اقبالی نشان دهند.

دولت در این هفت ماه با منتقدانش چه کرد؟

برخورد دولت یازدهم با منتقدان عملکردش نیاز به گذر زمان دارد، اما بررسی کارنامه ۷ ماهه دولت تدبیر و امید، فضای امیدوارکننده‌ای را در مقابل دیدگان منتقدان قرار نمی‌دهد.

مهرجویی به ما «خر» هم بگوید به او علاقمندیم

از این مصاحبه خوشحال شدم و با خواندن آن متوجه شدم که مهرجویی فردی شفاف است و این گفت و گو نیز موید شفافیت این کارگردان است.

همه منتقدان را باید به توالت انداخت

در خانه يكي از آنان جلسه‌اي با حضور عبدالله انتظام رئيس شركت نفت، حسين علاء وزير دربار، دكتر محمود مهران وزير سابق فرهنگ و سپهبد يزدان‌پناه و يكي دو نفر ديگر به صورت محرمانه تشكيل مي‌شود و تصميم مي‌گيرند در شرفيابي آينده به نحوي ايرادات خود را نسبت به فيلم سخنان شاه به وي ابراز نمايند.

طلبه‌ها با منتقدین رهبری در حوزه چه می‌کنند؟

این نقادی‌ها درمیان طلاب جوان یک خط قرمز دارد آنهم دیدگاههای رهبری است، این طلبه‌ها نقد همه کس را می‌توانند تحمل کنند و حتی خود هم گاهی سهیم می‌شوند اما کسی نمی‌تواند در کنار آن‌ها احیانا درزمینه‌ای خلاف دیدگاه رهبری را ارائه کند، در برخورد اول در‌‌ همان مجلس جواب او را می‌دهند…

وزیر ارشاد: باید بین کارگردانان منتقد جهان همگرایی به وجود آوریم

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: کار دیگر شناسایی کارگردانها و فیلمسازان غربی که از وضع موجود در دنیا ناراضی بوده و نسبت به شرایط حاکم بر جهان انتقاد دارند، است تا یک همگرایی بین آنها ایجاد شده و بتوانند در مقابل شرایط جهانی بیاستند.

«مختارنامه» تنها مجموعه شاخص سال ۸۹ است

محمد تقی فهیم از منتقدان سینما و تلویزیون گفت: تلویزیون در سال گذشته در مجموعه اتفاق ویژه و متفاوتی نبود و نمی توان عملکرد آنرا متمایز از سالهای گذشته دانست.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.