اصول‌گرایی، ماهیت و مؤلفه‌‌های آن

اصول‌گرایی با اصول‌گرایان تفاوت دارد؛ اصول‌گرایی آرمان، گفتمان، پارادایم و یك ایدئولوژی است، اما اصول‌گرایان آن دسته از فعالان عرصه سیاست و اجتماع هستند كه دوست دارند و مایل‌اند كه به این نام شناخته شوند؛ درست مانند تفاوتی كه میان اسلام و مسلمانان است.

اصول‎گرایی فراتر از یک جریان سیاسی؛ اصول هشت‎گانه گفتمان اصول‎گرایی

تبیین گفتمان اصول‎گرایی در کلام رهبر فرزانه انقلاب، راه روشنی را فراروی جریان اصول‎گرایی قرار داد تا با سعه‎صدر، چتر اصول‎گرایی را گسترش داده و نیز مرزبندی با جریان‎‎های انحرافی، ثمرات ارزشمندی را برای کشور به بار آورند.

اسامی 14 عضو کمیته 15 نفره وحدت اصولگرایان

اسامی 14 نفر از اعضای کمیته واحد اصولگرایان مشخص شد و با معرفی نماینده دوم جبهه نیروهای انقلاب این لیست تکمیل خواهد شد. کمیته واحد اصولگرایان ‌‌ترکیبی از دو کمیته 7 و 8 نفره (7+8) است‌ که کمیته 7 نفره متشکل از نمایندگان ‌جامعه روحانیت مبارز و جامعه مدرسین حوزه علمیه قم‌ (4 نفر) و اعضای کمیته سه نفره شامل عسگراولادی، حداد‌عادل و ولایتی ‌است.

اسامی كميته هفت نفره اصولگرايان اعلام شد

سخنگوي جامعه روحانيت مبارز به صورت رسمي، اعضاي كميته هفت نفره اصولگرايان را كه به عنوان كميته داوري و نظارت در جريان اصولگرايي فعاليت مي‌كنند، معرفي كرد.

متن کامل منشور اصولگرایی منتشر شد

ملت شریف ایران اسلامی آگاه است که رهبر معظم انقلاب، نیاز کنونی جامعه مومن و متدین ما را «وحدت» دانسته‌اند. با نگاهی به شرایط حاضر و مخاطراتی که بر سر راه پیشرفت انقلاب و تحقق آرمان‌های والای اسلام و امام راحل (رحمه الله علیه) وجود دارد، نیاز به وحدت و ضرورت آن، بیش از پیش، آشکار می‌شود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.