شبکه «من و تو» و موشک‌باران فرهنگی

شاید بتوان بزرگترین علت ضعف و بی حاصلی آموزش های دینی در مدارس و دانشگاه ها را دوری و بی اطلاعی تدارک بینان اینگونه آموزش ها از فضای سنگین هجمه فرهنگی دشمن دانست. طلاب و متدینین ما بدلیل عدم رصد ماهواره های فارسی زبان و حتی سینمای ایران، به مانند شهر نشینانی شده اند که از خط مقدم جبهه فرهنگ فقط گه گداری اخبار ناقصی می شنوند و این اخبار چند لایه تضعیف شده را، آنقدر سخیف می یابند که با پاسخی سطحی از کنار آنها عبور می کنند.غافل از اینکه در خط مقدم جنگ فرهنگی، یعنی رسانه های تصویری، ذهن و قلب مخاطب ایرانی درگیر آنچان موشک بارانی است که شاید همان افراد لحظه ای تحمل آن را نداشته باشند.

از شبکه های فارسی زبان تا استحاله فرهنگی

استحاله و هژموني فرهنگي هدف غربي‌هاست و در جنگ تمام‌عيار نرم، در وسط معركه دشمن قرار گرفته‌ايم اما پرسش كماكان اين است كه چه برنامه‌ها و راهكارهايي براي مقابله با اين همجمه ماهواره‌اي داريم؟

«بفرماييد شام ایرانی» در دست تولید!

بنا بر خبر منتشر شده فیلم بردای بر نامه «بفرمایید شام ایرانی» کاری از بیژن بیرنگ با الگو بردای از برنامه پر مخاطب «بفرماييد شام» که از شبکه ماهواره ای «من و تو» پخش می شود، از چهارم خرداد با حضور بازیگران، خوانندگان و ورزشکاران آغاز شد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.