دانشجویان پیرو خط امام صاحب رسانه می‌شوند

عنوان سایت برگرفته از پیام حضرت امام(ره) به مناسبت پایان جنگ و شروع جنگ فقر و غناست و تلاش داریم بگوییم «تا مبارزه هست ما هستیم».

آیا می‌توان انتظار خلق حماسه سیاسی داشت؟

اما سوال اساسی که به شدت این روزها ذهن هر دلسوز و دغدغه مند واقعی نظام رامی‌تواند درگیر کند این است که آیا پس از گذشت تقریباً یک ماه از سخنان رهبری و گذشت 10 روز از آغاز فعالیت‌های جاری کشور، شرایط برای خلق حماسه سیاسی مهیا است؟ یا لاقل شواهدی برای مهیا شدن این شرایط قابل مشاهده است؟

نماینده‌ای که با موتور به حوزه‌ها سرکشی می‌کرد

باورش سخت است که او با موتورسیکلت به حوزه های انتخابی خود سرکشی می کرد. آری، او هرگز از وام ها و تسهیلات مجاز و در اختیار نمایندگی مجلس، استفاده ننمود.

نامه دبیرتحکیم وحدت به حجت الاسلام محمدیان

مهدی امیریان دبیر دفتر تحکیم وحدت در نامه‌ای که به حجت الاسلام محمدیان از ایشان به دلیل ادبیات نامناسب اطلاعیه خود عذرخواهی کرد.

امیریان: ترکش‌های میزگرد جنجالی کماکان دامن‌گیرمان است

در پایان من اصرار دارم و تاکید می‌کنم نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و دیگر مجموعه‌هایی که اسمی از آن‌ها برده شده برای باز شدن نگاه و رفتار درست با تشکل‌های دانشجویی، رهبر انقلاب را الگوی مدیریتی خود قرار دهند و سعه‌صدر ایشان را در ارتباط با تمام سلیقه‌ها و نگاه‌ها بیاموزند.

محمدیان: دخالتی در انتخاب نمایندگان دیدار رهبری با دانشجویان نداریم

نماینده مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با اشاره به انتقادات مطرح شده از سوی فعالان دانشجویی درباره حاشیه‌های دیدار با رهبری در گفتگو با تریبون مستضعفین گفت: نهاد هیچ دخالتی در انتخاب نمایندگان دانشجویی ندارد و درباره‌ی سئوالاتی که در دیدار مطرح می‌شود اعمال نظر نمی‌کند.

امیریان: بستن باب نقد و آسیب‌شناسی خواست بی‌بی‌سی است

از برخی رسانه های داخلی انتظار نمی رود که از یک خبر که با غرض ورزی در این رسانه با تقطیع و تحریف منتشر می شود به سرعت متاثر شوند و بعضا با دستپاچگی دست به حمله غیر منصفانه به تشکل های دانشجویی و تکذیب و زیر سوال بردن رسانه هایی زنند که این امکان را برای ایجاد یک فضای آزاد اندیشی فراهم می کنند.

آنچه که ضدانقلاب از جنبش دانشجویی نمی‌خواهد ببیند

پروپاگاندای رسانه‌ای ضدانقلاب که متأسفانه به عکس‌العمل نسنجیده‌ی برخی رسانه‌های داخلی منجر شد در حالی رخ داد که در مشروح میزگرد دانشجویی تریبون مستضعفین که با حضور نماینده‌های دفتر تحکیم وحدت و جامعه اسلامی دانشجویان که در دیدار با رهبر انقلاب پشت تریبون رفتند برگزار شد، نکات مثبت بسیاری از این جلسه‌ی سازنده و نوع تعامل رهبری با دانشجویان گفته شده بود.

امیریان: نقدهای من در میزگرد رسانه عدالت‌خواهِ مستقل به بی‌بی‌سی ربطی ندارد

اینکه دفتر تحکیم وحدت یا یک رسانه عدالت خواه مستقل که هر دو بر مدار «خط امام» و «اسلام ناب محمدی(ص)» ایستاده اند، انتقادات صریح و شفافی را بر برخی مصلحت سنجی های کاذب در سطوح مختلف نظام وارد دانسته و بی هیچ ترسی بیان می دارند، به بیگانگان هیچ ربطی ندارد.

توهین‌های مشرق به نمایندگان جنبش دانشجویی

یک سایت خبری تریبون مستضعفین و نمایندگان بزرگ‌ترین اتحادیه‌های دانشجویی را تلویحا فاقد صلاحیت آسیب‌شناسی دیدار رهبری با دانشجویان دانست و نوشت: «یک سایت خبری و زیرمجموعه‌های آن در چه سطحی از کارشناسی و صلاحیت قرار دارند که اقدام به برگزاری میزگردی کارگاه‌مآبانه برای نقد بالاترین سطح تعاملی رهبریت نظام با بدنه جنبش دانشجویی می‌کنند؟»