یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹

مستند خارج از دید؛ روایتگر آنچه خارج از دید شماست…

فصل اول | هرشب ساعت ۲۰:۲۰ شبکه افق
فصل دوم | هرشب بعد از خبر ۲۲ شبکه سه

«رمز و راز ملکه» رونمایی شد

کارگردان کلاه پهلوی در مراسم رونمایی مستند رازو رمز ملکه گفت: منابع و اطلاعاتی که در ساخت این مستند به کار رفته درست و دقیق است

درخواست یک مادر‌شهید از نصرالله +فیلم

وقتی نماینده حزب الله برای تبریک و تسلیت خدمت خانواده این شهید رفته بود، مادر این شهید بیان کرده بود که : چیزی که از شما می خواهم این است که از سیدحسن نصرالله بخواهید مانع رفتن فرزند دوم من به سوریه نشود. مادر این شهید به من اینطور می گفت که ما مادرها جمع می شویم و دعا می کنیم که فرزندانمان شهید شوند.

اکران «بازگشت‌از نهاریا» برای سینماگران‌انقلاب

نشست فیلمسازان جوان سینمای انقلاب، به مناسبت سالگرد پیروزی حزب الله لبنان در جنگ 33 روزه و روز مقاومت اسلامی با اکران مستند «بازگشت از نهاریا» به کارگردانی مهدی نقویان و محمدحسین مهدویان دنبال می شود.

فیلم مستند: «نگهبان آراء» در دفاع از شورای نگهبان برای صیانت از آرا

تنها نقطه قوت و متمایز کننده‌ی این فیلم را می‌توان تصاویر پخش نشده از این جلسات دانست که بار کل فیلم را بر دوش می‌کشد. دوران حساس و سختی که شورای نگهبان به روایتگری آن پرداخته است.

شکایت وزیر نفت از حجت الاسلام نقویان

نقویان 4 دی ماه طی سخنانی در دانشگاه تربیت مدرس به بحث ارتشا و فساد در داخل کشور اشاره کرد و گفت:«یکی از دوستان بنده برای این که پروژه‌ای را در وزارت نفت انجام دهد، مجبور شد به یکی از معاونین یا مدیران کل آن وزارتخانه، مبلغ یک میلیارد و دویست میلیون تومان رشوه بدهد و من وقتی کپی چک مربوط به آن رشوه را به آقای پورمحمدی، رئیس سازمان بازرسی کل کشور نشان دادم و ایشان را در جریان آن موضوع قرار دادم، ایشان در پاسخ گفتند: ‌‌«ای بابا! اینجور چیز‌ها که در مملکت بسیار است»

علیه فیلم‌سازان سیاسی جوسازی می‌کنند

یکی از برگزیدگان جشنواره عمار و سازنده دو مستند درباره فتنه 88 گفت: رسانه‌های داخلی علیه فیلمسازان سیاسی جو روانی سنگین ایجاد و آنها را متهم به حکومتی بودن می‌کنند که البته این بازی رسانه‌ای غرب است.

نقدی بر مستند‌ «بنیاد دفاع از دموکراسی»

مستند بنیاد دفاع از دموکراسی ساخت مهدی نقویان مستندی است تحلیلی در باب چگونگی شکل گیری اداره و اهداف این بنیاد.مستند ساز با استفاده از اظهارات اعضای اصلی این بنیاد و واکاوی سابقه و ‍‍‍‍‍پیشینه آنها به نکات مهمی در باب ماهیت این موسسه اشاره می کند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.