محکومیت توتال در پرونده رشوه و سکوت مدعیان مبارزه با پولشویی در کشور

دادگاهی در فرانسه شرکت «توتال» را به جرم پرداخت رشوه به مقام‌های کشورهای خارجی در قراردادهای گاز با ایران در سال ۱۹۹۷ به پرداخت ۵۰۰ هزار یورو محکوم کرد.

جزایری و هاشمی، مصادیقی که ظریف صلاح نمی داند به آن ها اشاره کند!

پولشویان واقعی – قبیل شهرام جزایری و مهدی هاشمی- دست بر قضا در اردوگاه متبوع ظریف قرار دارند اما ظریف صلاح نمی‌بیند به این مصادیق واقعی اشاره کند.

دادستان کشور: در موضوع مرخصی مهدی هاشمی دچار رودربایستی شدیم!!

دادستان کل کشور گفت: خبر داریم برخی از مسئولان دوتابعیتی هستند و این خلاف قانون است. دولت اعلام کرد که آنها را از کار برکنار می کند اما این کار را نکرد، دو تابعیتی به این معناست که در صورت بروز جرم، می تواند از کشور فرار کند. خبر داریم که غالب دو تابعیتی ها انگلیسی و کانادایی هستند.

درخواست رحیمی از مهدی هاشمی چه‌بود؟

دومین درخواست رحیمی از مهدی اما درباره حمله‌هایی است که برخی روزنامه‌های نزدیک به خانواده هاشمی به وی و مرخصی رفتن‌هایش از زندان داشته‌اند؛ «به روزنامه‌هایتان بگوئید اینقدر به مرخصی رفتن‌های من از زندان حساسیت نشان ندهند»

بازخوانی پرونده مهدی هاشمی و در پنجره

شماره ۲۴۵ هفته‌نامه پنجره با بررسی روند راهی شدن مهدی هاشمی به زندان، پرونده‌ای درباره اقتصاد پساتحریم و هم‌چنین پرونده‌ای درباره زندگی شهید رسول حیدری منتشر شد.

«زندانی باد» مخالف من+تصاویر

حمله اصلاح‌طلبان به قوه قضائیه به خاطر محکومیت یکی از هم‌حزبان، اتفاق تازه‌ای از سوی رسانه‌‌های این جریان نیست چرا که مانند این داستان در ماجرای کرباسچی نیز اتفاق افتاد.

۱۱میلیون‌دلار‌ جریمه‌ و ۳۵۶۸‌ روز‌ زندان

مهدی هاشمی فرزند رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام که با ۱۲ اتهام در زمینه اختلاس، ارتشا و جرائم امنیتی روز یکشنبه به زندان اوین رفته است باید ۳۵۶۸ روز را براساس رأی دادگاه پشت میله‌های زندان سپری کند.

خانواده‌هاشمی؛تبدیل‌مجرم‌اقتصادی‌به‌سیاسی

خبرگزاری تسنیم: عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه استراتژی خانواده آقای هاشمی راجع به مهدی تبدیل مجرم اقتصادی به سیاسی است، گفت: فیلم هندی ساختن از مراسم بدرقه هم در همین راستاست.

سوگ اصلاح‌طلبان برای مهدی هاشمی

«عصبانیت» و «پرخاش» واکنش روزنامه آرمان هاشمی به حضور آقازاده در زندان اوین است. آنان معتقدند مهدی اهل «کینه‌دوزی» نیست و به رسم منش پدر «تهمت‌ها» را به خدا واگذار می‌کند.

مردم منتظر اجرای حکم مهدی هاشمی هستند

عضو کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس با بیان اینکه نمایندگان مجلس بارها حمایت خود را از دستگاه قضائی در حوزه برخورد با دانه‌درشت‌ها و آقازاده ها اعلام کرده‌اند، گفت: هیچ دلیلی برای عدم اجرای حکم مهدی هاشمی وجود ندارد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.