آیا «در حاشیه» توقیف شده است؟

یکی از جنجالی‌ترین مجموعه‌های نمایشی ساخته شده در تلویزیون ایران، این روزها سرنوشت مبهمی پیدا کرده است.

شکست پزشکان منتقد، شکست سریال مدیری

حاشیه‌های «در حاشیه» در حال فروکش کردن است. اما سریال جدید مدیری فارغ از این حاشیه‌ها، سریال قابل‌قبولی بود؟

بعد از پزشکان، چشممان به وکلا روشن!

بعد از قشر تحصیلکرده پزشکان، حالا وکلا نیز به میدان “در حاشیه” آمده‌اند تا از کمپین کم‌تحملی عقب نمانند.

در حاشیه‌ی یک مجموعه پرحاشیه

اگر بحث فسادهای مالی بیمارستان‌ها، رشوه، زیرمیزی و هزاران معضل دیگر که جامعه پزشکی هم به آن معترف هستند در قالب موقعیت‌های طنز بدیع و با متنی فاخر به مخاطب ارائه شود نه تنها مخاطبان باآن به مقابله نخواهند پرداخت بلکه با نگاهی تحسین برانگیز درباره آن تامل خواهند کرد.

تقدیر جنبش عدالت‌خواه از مهران مدیری

تخلفات جامعه پزشکی و بی عدالتی گسترده در بخش سلامت چنان رو به گسترش است که مردم را از اصلاح وضع موجود نا امید ساخته است.

نقدی بر اعتراض نظام پزشکی بر در حاشیه

از پزشکان توقع می رود که از این سریال در جهت بالا بردن سطح کیفی خدمات پزشکان مملکت استفاده شود تا اگر موارد معدودي هم از اين جامعه باعث بي آبرويي سايرين مي‌شوند به صراحت با آن ها برخورد شود.نه این که به حرکت های نخ نمایی مثل اعتراض های این گونه ای و تجمع مقابل صدا و سیما روی آورند.

تجمع پزشکان به خاطر سریال مهران مدیری

سازمان نظام پزشکی در سایت خود نیز پوستری از سریال درحاشیه منتشر و با لقب دادن «برنامه‌ی هتاکانه» به این سریال؛ از پزشکان تقاضا کرده در تجمع اعتراض‌آمیز شرکت کنند.

پزشکانی با درآمد روزانه صد میلیون تومان!

در این راستا مهران مدیری سریالی با نام «اتاق عمل» برای به طنز کشیدن وضعیت جامعه پزشکی امروز ایران، ساخته که از‌‌ همان بدو رونمایی از موضوع، مورد انتقاد جدی جامعه پزشکی قرار گرفت! تا جایی که او را مجبور به تغییر نام سریال به «مرکز حاشیه» کردند!

«مرکز حاشیه» نام جدید سریال مهران مدیری

سریال اتاق عمل در ابتدا به مرکزی در حاشیه و دوباره به نام مرکز حاشیه تغییر نام داده و تصویربرداری آن در لوکیشنی واقع دربلوار ارتش همچنان ادامه داد.

تصویری از واقعیت‌های فیس‌بوک

نقش‌آفرینی جدی و غیرقابل انکار فیس‌بوک و بسترسازی برای شکل‌دهی به فعالیت‌های سرویس‌های جاسوسی و معاندان در جریان فتنه عمیق سال ۱۳۸۸ و اظهارات بی‌پرده سیاست‌مداران آمریکایی در خصوص پشتیبانی سایبری از فتنه باعث اثبات گمانه‌های پیشین شد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.