بابت ۴۵۵۰۰ تومان سر مردم منت نگذاریم

عضو هیأت‌رئیسه مجلس با بیان اینکه روز پرداخت یارانه روز «فرح و شادی» است نه روز «عذاب الیم»، گفت: پرداخت پول خود مردم به صورت یارانه نقدی به آنان منّت گذاشتن ندارد.

احتمال تصویب فکت‌شیت برای برجام

عضو کمیسیون ویژه بررسی برنامه جامع اقدام مشترک ایران و ۱+۵ گفت: کار این کمیسیون از امروز شروع می‎شود تا درباره کلیات کار صحبت کنیم.

برخی پروژه پشیمان‌سازی را دنبال می‌کنند

نماینده مردم تهران گفت: برخی‌ها پروژه پشیمان‌سازی را در کشور دنبال می‌کنند و می‌خواهند نشان دهند ملت پشیمان است در حالی که این افراد خودشان خسته و پشیمان شده‌اند.

چرا وزیر اقتصاد سه کارته شد؟

احساس اکثر نمایندگان که بنده نظر آنها را متوجه شدم این بود که رفتار آقای وزیر همراه با نوعی کبر و غرور است. غافل از اینکه کسی که از نمایندگان رأی بخواهد نمی تواند خاضع نباشد.

نمودار اینستاگرامی از افزایش نقدینگی

نماینده مردم تهران در صفحه شخصی خود در اینستاگرام با انتشار نموداری در مورد افزایش میزان نقدینگی، از رشد ۳۲۵ هزار میلیارد تومانی نقدینگی طی دو سال عملکرد دولت یازدهم خبرداد.

یانیه لوزان در دانشگاه تهران تحلیل می‌شود

انجمن مستقل دانشگاه تهران در برنامه‌ای با عنوان «از رنجی که می‌بریم» به تحلیل بیانیه لوزان می‌پردازد.

وطن امروز به‌خاطر «خبر مرگش» دادگاهی شد

صاحب امتیاز روزنامه وطن امروز با بیان اینکه به بهانه مصوبه شورای امنیت ملی که به دست رسانه‌ها نرسیده، با برخی مطبوعات برخود می‌کنند، گفت: روش‌های تبعیض آمیز هیأت نظارت برمطبوعات آشکار است.

امید به آمریکا با تدبیر سازگار نیست

همایش بزرگ دانشجویی استکبار ستیزی «از حماسه حسینی تا دیپلماسی خمینی(ره)» روز گذشته در دانشکده حقوق دانشگاه تهران با برگزار شد. در این همایش 14 شخصیت کشورمان که عملکرد استکبار‌ستیزی داشتند تقدیر شده و به آنها تندیس استکبار‌ستیزی اهدا شد

انتقاد بذرپاش از آمارهای اقتصادی دولت

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: در 3 ماهه نخست سال آمار رشد اقتصادی بیش از 10 درصد داده می شود در حالی که این میزان رشد را بسیاری از کشورهای توسعه یافته هم ادعا نمی‌کنند یا سیاه نمایی گذشته دروغ بود یا این آمار که اعلام می‌شود.

لابی‌گری وزارت ورزش در شورای شهر تهران

مهرداد بذرپاش عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی،‌ با بیان اینکه خبرهای رسیده حاکی از این است که وزارت ورزش و جوانان در انتخابات هیأت رئیسه شورای شهر تهران اعمال نفوذ و دخالت می‌کند، گفت: اگر این موضوع صحت داشته باشد، مجلس ساکت نمی‌نشیند و حتماً موضوع را به جد پیگیری خواهد کرد.